Stamboom van der Valk » Catharina van den Bergh (1776-????)

Persoonlijke gegevens Catharina van den Bergh 

Bron 1

Gezin van Catharina van den Bergh

Zij heeft/had een relatie met Jan Pauw.


Kind(eren):

  1. Cornelis Pauw  1708-????
  2. Jacobus Janszoon Pauw  1710-1769 
  3. Arnoldus Pauw  1714-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van den Bergh?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van den Bergh

Catharina van den Bergh
1776-????


Jan Pauw
1682-1767

Cornelis Pauw
1708-????
Arnoldus Pauw
1714-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Van den Bergh


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim van der Valk, "Stamboom van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-valk-stamboom/I888.php : benaderd 20 januari 2026), "Catharina van den Bergh (1776-????)".