Stamboom van der Valk » /van Egmond Egmont (1642-1695)

Persoonlijke gegevens /van Egmond Egmont


Gezin van /van Egmond Egmont

Deze persoon is getrouwd met /van Egmond Egmont.

Zij zijn getrouwd op 10 maart 1665 te Rijnsburg ZH, in de leeftijd van 23 jaar.

Hij is getrouwd met Willemtje Cornelisdr van der Meer rond 1660

Kind(eren):

  1. /van Egmond Egmont  1665-1699
  2. /van Egmond Egmont  1672-1741
  3. /van Egmond Egmont  ± 1675-????
  4. /van Egmond Egmont  1679-1695
  5. /van Egmond Egmont  1682-????

Gebeurtenis (Comment).

Zij is getrouwd met (2) Gerrit Dirksz van Egmond rond 1660

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot /van Egmond Egmont?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1665: Bron: Wikipedia
    • 4 maart » Begin van de Tweede oorlog tussen Nederland en Engeland.
    • 6 maart » Het eerste nummer van de Philosophical Transactions, het tijdschrift van de Royal Society, wordt gepubliceerd.
    • 19 april » Heiligverklaring van Franciscus van Sales (1567-1622), Frans bisschop van Genève, door paus Alexander VII.
    • 12 augustus » In de baai van Bergen begint tijdens de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog een zeeslag tussen een Nederlandse retourvloot met een van de rijkste vrachten ooit aan boord en een Engels flottielje van oorlogsschepen.
    • 10 december » Mede op initiatief van raadpensionaris Johan de Witt en luitenant-admiraal Michiel de Ruyter komt het Korps Mariniers tot stand.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Egmont

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Egmont.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Egmont.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Egmont (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim van der Valk, "Stamboom van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-valk-stamboom/I504695.php : benaderd 2 maart 2026), "/van Egmond Egmont (1642-1695)".