Stamboom van der Valk » Catharina Dielle (1660-????)

Persoonlijke gegevens Catharina Dielle 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1660.
    ca.

Gezin van Catharina Dielle

Zij heeft/had een relatie met Michael de Bruyn.


Kind(eren):

  1. Helena de Bruijn  1687-1740 
  2. Joannis de Bruyn  1696-????
  3. Matheus de Bruyn  1706-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Dielle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Dielle

Catharina Dielle
1660-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Over de familienaam Dielle

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dielle.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dielle.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dielle (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wim van der Valk, "Stamboom van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-valk-stamboom/I502582.php : benaderd 21 februari 2026), "Catharina Dielle (1660-????)".