Stamboom van der Valk » Jan Pietersz "Jan" Buijtenom (1737-1783)

Persoonlijke gegevens Jan Pietersz "Jan" Buijtenom 

Bronnen 1, 2

Gezin van Jan Pietersz "Jan" Buijtenom

(1) Hij is getrouwd met Ariaantje Jacobsdr Paauw.

Zij zijn getrouwd op 6 december 1767, hij was toen 30 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jannetje Buijtenom  1769-1849
  2. Diewertje Buijtenom  1777-1827
  3. Pieter Buijtenom  1779-????
  4. Kaatje Buijtenom  1781-1859


(2) Hij is getrouwd met Cornelia Paauw.

Zij zijn getrouwd op 6 december 1767 te Rijnsburg, hij was toen 30 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Pietersz "Jan" Buijtenom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Pietersz "Jan" Buijtenom

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Pietersz Buijtenom


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. kroos Web Site, dienny kroos, Jan Pietersz "Jan" Buitenom
      Toegevoegd via een Person Discovery
      Stambomen op MyHeritage Familiesite: kroos Web Site Familiestamboom: 275719911-1
    2. (Niet openbaar)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 februari 1783 lag rond de 7,0 °C. Er was 22 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: betrokken regen. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1783: Bron: Wikipedia
      • 5 februari » Aardbeving in de omgeving van Monteleone in Italië om 7 uur ’s avonds, met 26.750 doden
      • 4 juni » De gebroeders Montgolfier geven in Annonay de eerste openbare demonstratie van de heteluchtballon.
      • 8 juni » In de vulkaan Laki, op IJsland, begint een uitbarsting die acht maanden zal duren, en die meer dan negenduizend mensen het leven kost. Ook is dit het begin van een achtjarige hongersnood.
      • 26 juli » Het eerste exercitiegenootschap De Vrijheid te Dordrecht opgericht. De Patriotten wilden de oude vrijheid heroveren op de Oranjes.
      • 23 september » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Zweden.
      • 1 december » Eerste bemande ballonvaart door Jacques Charles en Marie-Noël Robert.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Buijtenom


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Wim van der Valk, "Stamboom van der Valk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-valk-stamboom/I501769.php : benaderd 21 januari 2026), "Jan Pietersz "Jan" Buijtenom (1737-1783)".