Stamboom Van der Schaaf » Baukje Tjeerdina Gaastra (1910-1987)

Persoonlijke gegevens Baukje Tjeerdina Gaastra 

Bron 1

Gezin van Baukje Tjeerdina Gaastra

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Baukje Tjeerdina Gaastra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Baukje Tjeerdina Gaastra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Baukje Tjeerdina Gaastra

Klaas Bosma
1838-1920

Baukje Tjeerdina Gaastra
1910-1987


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Gebruiker Gaastra, gaastra 1, gaastra 1, Baukje Tjeerdina Gaastra
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: gaastra 1

      Familiestamboom: 122621241-2

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 augustus 1910 lag tussen 11,1 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 10 juni » Oprichting van de Deense voetbalclub Fremad Amager.
      • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
      • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
    • De temperatuur op 24 februari 1987 lag tussen -4,9 °C en 3,3 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 4,3 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1987: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,6 miljoen inwoners.
      • 10 mei » Zaligverklaring van Andrea Carlo Ferrari (1850-1921), Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan, door Paus Johannes Paulus II.
      • 22 mei » Gastland Nieuw-Zeeland opent het eerste officiële wereldkampioenschap rugby met een 70-6 overwinning op Italië in het Eden Park-stadion in Auckland.
      • 11 juli » VN-secretaris-generaal Perez de Cuéllar wijst de Joegoslavische baby Matej Gaspar aan als vijf miljardste aardbewoner.
      • 8 augustus » In Hechtel verbetert atleet Achmed de Kom zijn eigen Nederlands record op de 100 meter (10,49 seconden) met een tijd van 10,44 seconden.
      • 5 september » Het Homomonument in Amsterdam wordt onthuld.
      • 20 december » De veerboot Doña Paz komt in aanvaring met de olietanker Vector en zinkt. Het vermoedelijke dodental daarbij is 4375.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Gaastra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gaastra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gaastra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gaastra (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Niels N van der Schaaf, "Stamboom Van der Schaaf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-schaaf-stamboom/I3185.php : benaderd 15 maart 2026), "Baukje Tjeerdina Gaastra (1910-1987)".