Stamboom Van der Schaaf » Gosse J. Smeding (1869-1911)

Persoonlijke gegevens Gosse J. Smeding 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Gosse J. Smeding

Hij is getrouwd met Grietje K Numan.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gosse J. Smeding?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gosse J. Smeding

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gosse J. Smeding


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. J.R. van Altena, Familieonderzoek Web Site, Familieonderzoek Web Site, Gosse Smeding
      Toegevoegd via een Smart Match

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Familieonderzoek Web Site

      Familiestamboom: 183605052-1
    2. Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen (MyHeritage), Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen
      Gosse J. Smeding<br>Geboorte: 27 jun 1869<br>Datum overlijden: 28 jul 1911<br>Begraafplaats: Drachten, Netherlands<br>Leeftijd: 42<br>Partner: Numan<br>Begraven met<br>Naam; Leeftijd; Voorgestelde alternatieven<br><a href="https://www.myheritage.nl/research/collection-10135/online-begraafplaatsen-nederlandse-begraafplaatsen?s=316613401&itemId=1554786-&groupId=eacabd6195a595898fd0ba7d2b9d61a0&action=showRecord&recordTitle=">Grietje K. Numan</a>; 58; <br><a href="https://www.myheritage.nl/research/collection-10135/online-begraafplaatsen-nederlandse-begraafplaatsen?s=316613401&itemId=1554785-&groupId=eacabd6195a595898fd0ba7d2b9d61a0&action=showRecord&recordTitle=Gosse+J.+Smeding">Gosse J. Smeding</a>; 42;
    3. Harry Jansen, Jansen Web Site, Jansen Web Site, via https://www.myheritage.nl/person-1500267...
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: Jansen Web Site

      Familiestamboom: 180414762-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juni 1869 lag rond de 19,6 °C. De winddruk was 8 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
    • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
      • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
      • 3 november » Eerste verschijning van het Britse wetenschappelijk vakblad Nature.
      • 17 november » In Egypte wordt het Suezkanaal geopend.
      • 22 november » In Dumbarton, Schotland wordt de klipper Cutty Sark te water gelaten. Het was een van de laatste klippers, en het is de enige klipper die nog bestaat.
      • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
    • De temperatuur op 28 juli 1911 lag tussen 18,7 °C en 33,9 °C en was gemiddeld 23,9 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 9,2 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub FK Austria Wien.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
      • 1 september » Anthony Fokker maakt voor het eerst een vlucht boven Haarlem met zijn eendekker Spin III.
      • 12 december » Hoofdstad van India wordt New Delhi, dat was voordien Calcutta .
      • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Smeding

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smeding.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smeding.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smeding (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Niels N van der Schaaf, "Stamboom Van der Schaaf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-schaaf-stamboom/I2690.php : benaderd 1 februari 2026), "Gosse J. Smeding (1869-1911)".