Stamboom Van der Pol » Hendrika van Loenen (1828-????)

Persoonlijke gegevens Hendrika van Loenen 

  • Zij is geboren in het jaar 1828 in amsterdam.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 augustus 2019.

Gezin van Hendrika van Loenen

Zij is getrouwd met Johannes Christoffel Cornelis van der Poll.

Zij zijn getrouwd op 5 maart 1851 te amsterdam, zij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 21 november 1853 te amsterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika van Loenen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. familysearch

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Loenen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees van der Pol, "Stamboom Van der Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-pol-stamboom/I7669.php : benaderd 27 januari 2026), "Hendrika van Loenen (1828-????)".