Stamboom Van der Pol » Johanna Maria van Kouwen (< 1870-????)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria van Kouwen 

  • Zij is geboren voor 1870.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 mei 2020.

Gezin van Johanna Maria van Kouwen

Zij is getrouwd met Lambertus Thomas.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Catharina Thomas  1895-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria van Kouwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria van Kouwen

Johanna Maria van Kouwen
< 1870-????


Lambertus Thomas
< 1870-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Kouwen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees van der Pol, "Stamboom Van der Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-pol-stamboom/I7047.php : benaderd 23 januari 2026), "Johanna Maria van Kouwen (< 1870-????)".