Stamboom Van der Pol » Aaltje Gales (1891-????)

Persoonlijke gegevens Aaltje Gales 

  • Zij is geboren in het jaar 1891 in hoorn.
  • Een kind van Klaas Gales en Geertje Bakker
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juli 2019.

Gezin van Aaltje Gales

Zij is getrouwd met Cornelis Kloet.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1919 te hoorn, zij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aaltje Gales?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Aaltje Gales

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Aaltje Gales

Klaas Gales
1816-????
Dirkje Koster
1823-1909
Pieter Bakker
< 1820-????
Aaltje Balk
< 1820-????
Klaas Gales
1854-????

Aaltje Gales
1891-????

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. genlias, aktenr.84

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 november 1919 lag tussen -0,4 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
      • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
      • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
      • 14 augustus » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Radzionków.
      • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
      • 20 oktober » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Ceahlăul Piatra Neamț.

    Over de familienaam Gales

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Gales.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Gales.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Gales (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cees van der Pol, "Stamboom Van der Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-pol-stamboom/I3751.php : benaderd 20 januari 2026), "Aaltje Gales (1891-????)".