Stamboom Van der Pol » Albertje Johanna Eggink (1917-1917)

Persoonlijke gegevens Albertje Johanna Eggink 


Gezin van Albertje Johanna Eggink

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertje Johanna Eggink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertje Johanna Eggink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertje Johanna Eggink

Johan Eggink
< 1865-????
Janna Meijerink
< 1865-????
Albert Koes
1861-1930
Lammigje Koes
1890-1949

Albertje Johanna Eggink
1917-1917


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. genlias, aktenr.81

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 4 maart 1917 lag tussen -3,8 °C en 3,3 °C en was gemiddeld -0,6 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 5 februari » De Mexicaanse grondwet treedt in werking.
      • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
      • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
      • 12 juli » Troonsafstand van koning Constantijn I van Griekenland.
      • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
      • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
    • De temperatuur op 6 maart 1917 lag tussen -3,5 °C en 2,3 °C en was gemiddeld -1,0 °C. Er was 4,7 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
      • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
      • 7 juni » Nieuw-Zeelandse troepen vallen de beruchte "Messines Ridge" bij de Belgische plaats Wijtschate aan; de aanval duurt tot de 17de.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
      • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1916 » Hans Eysenck, Brits psycholoog († 1997)
    • 1917 » Piet Bromberg, Nederlands hockeyer en hockeycoach († 2001)
    • 1918 » Margaret Osborne duPont , Amerikaans tennisspeelster († 2012)
    • 1918 » José Maria Larrauri Lafuente, Spaans bisschop († 2008)
    • 1921 » Georgine Sanders, Nederlands antropologe en schrijfster († 2015)
    • 1921 » Kaljo Raid, Estisch-Canadees componist († 2005)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Eggink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eggink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eggink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eggink (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cees van der Pol, "Stamboom Van der Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-pol-stamboom/I3174.php : benaderd 2 maart 2026), "Albertje Johanna Eggink (1917-1917)".