Stamboom Van der Pol » Jacobus van Leeuwen (1854-????)

Persoonlijke gegevens Jacobus van Leeuwen 

  • Hij is geboren in het jaar 1854 in leiden.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 maart 2020.

Gezin van Jacobus van Leeuwen

Hij is getrouwd met Johanna Sara Herman.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1876 te amsterdam, hij was toen 22 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacobus van Leeuwen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. wiewaswie, aktenr.Reg.13 fol. 26v

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Leeuwen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cees van der Pol, "Stamboom Van der Pol", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-pol-stamboom/I18956.php : benaderd 31 januari 2026), "Jacobus van Leeuwen (1854-????)".