Stamboom van der Maat » Johannes Thomas van der Maat (1898-1982)

Persoonlijke gegevens Johannes Thomas van der Maat 

Bronnen 1, 2Bron 1

Gezin van Johannes Thomas van der Maat

Hij is getrouwd met Helena Maria Damen.

Zij zijn getrouwd op 4 januari 1923 te Nuenen, Noord-Brabant, Nederland, hij was toen 24 jaar oud.Bron 2

Plaats: (te Nuenen, Gerwen en Nederwetten)

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Thomas van der Maat?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Thomas van der Maat

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Thomas van der Maat


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes Thomas van der Maat



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geboorte Johannes Thomas van der Maat, WIE47361664
      hoofdpersoonnaam=Johannes Thomas van der Maat
      hoofdpersoongebdatum=07-03-1898
      hoofdpersoongebplaats=Sint-Oedenrode
      hoofdpersoonvader=Adriaan van der Maat
      hoofdpersoonmoeder=Hendrika Raaijmakers
      gebeurtenis=Geboorte
      aktedatum=08-03-1898
      akteplaats=Sint-Oedenrode
      archief=50
      erfgoedinstelling=Brabants Historisch Informatie Centrum
      Registratienummer=5530
      aktenummer=31
      brontype=BS Geboorte
      Instellingsplaats=’s-Hertogenbosch
      Collectiegebied=Noord-Brabant
      Collectie=Bron: boek, Deel: 5530, Periode: 1898
      Boek=Geboorteregister Sint-Oedenrode 1898
    2. Huwelijk Johannes Thomas van der Maat, WIE53496138
      hoofdpersoonnaam=Johannes Thomas van der Maat
      hoofdpersoonleeftijd=24
      hoofdpersoongebdatum=07-03-1890
      hoofdpersoongebplaats=Sint-Oedenrode
      partnernaam=Helena Maria Damen
      partnerleeftijd=25
      partnergebdatum=22-08-1897
      partnergebplaats=Nuenen, Gerwen en Nederwetten
      hoofdpersoonvader=Adriaan van der Maat
      hoofdpersoonmoeder=Hendrika Raaijmakers
      partnervader=Adriaan Damen
      partnermoeder=Rosalia Weckx
      trdatum=04-01-1923
      trplaats=Nuenen, Gerwen en Nederwetten
      gebeurtenis=Huwelijk
      aktedatum=04-01-1923
      akteplaats=Nuenen, Gerwen en Nederwetten
      archief=550
      erfgoedinstelling=Brabants Historisch Informatie Centrum
      Registratienummer=2103
      aktenummer=1
      brontype=BS Huwelijk
      Instellingsplaats=’s-Hertogenbosch
      Collectiegebied=Noord-Brabant
      Collectie=Deel: 2103, Periode: 1923
      Boek=Huwelijksregister Nuenen, Gerwen en Nederwetten 1923

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 maart 1898 lag rond de 1,4 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 13 januari » De beroemde open brief J'accuse van Émile Zola tegen de president van de Franse republiek verschijnt in het dagblad L'Aurore.
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 18 oktober » Puerto Rico wordt in bezit genomen door de Verenigde Staten.
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 4 januari 1923 lag tussen 3,5 °C en 7,0 °C en was gemiddeld 5,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Diane Arbus, Amerikaans fotografe († 1971)
      • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
      • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
      • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
      • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
      • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
    • De temperatuur op 3 oktober 1982 lag tussen 8,8 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (8%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 september 1981 tot zaterdag 29 mei 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt II met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van zaterdag 29 mei 1982 tot donderdag 4 november 1982 was er in Nederland het kabinet Van Agt III met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA).
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1982: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 10 maart » De Verenigde Staten starten een olie-embargo tegen Libië.
      • 29 mei » Beëdiging van het kabinet-Van Agt III in Nederland.
      • 25 juli » De Franse wielrenner Bernard Hinault wint voor de vierde keer de Ronde van Frankrijk.
      • 16 augustus » De katholieke kerk in Argentinië doet een beroep op de militaire junta om opheldering te verschaffen over de verdwijning van duizenden mensen in de "oorlog tegen het terrorisme", die van 1975 tot 1978 heeft geduurd.
      • 23 september » Première van De smaak van water, een film van Orlow Seunke.
      • 1 oktober » De opening van het tweede Disney-park genaamd Epcot binnen het Walt Disney World Resort.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van der Maat


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    C. van der Maat, "Stamboom van der Maat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-maat-stamboom/I671.php : benaderd 7 februari 2026), "Johannes Thomas van der Maat (1898-1982)".