Stamboom van der Maat » Adrianus Johannes Nederstigt (1886-1960)

Persoonlijke gegevens Adrianus Johannes Nederstigt 

Bronnen 1, 2Bron 2

Gezin van Adrianus Johannes Nederstigt

Hij is getrouwd met Maria van der Maat.Bronnen 1, 2

Zij zijn getrouwd op 27 april 1917 te Uithoorn, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Johannes Nederstigt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Johannes Nederstigt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Johannes Nederstigt

Adrianus Johannes Nederstigt
1886-1960

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Overlijden Adrianus Cornelis Nederstigt, WIE22568190
    Type Algemene akte
    Type WieWasWie
    Archiefnaam: Nationaal Archief
    Deel/Akte: 17
    Bron type: BS Overlijden
    URL: https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/88049610/srcid/22568190/oid/1
    hoofdpersoonnaam=Adrianus Cornelis Nederstigt
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoonleeftijd=23
    hoofdpersoonovldatum=zondag 2 november 1941
    hoofdpersoonovlplaats=Amsterdam
    hoofdpersoonvader=Johannes Nederstigt
    hoofdpersoonmoeder=Maria van der Maat
    gebeurtenis=Overlijden
    aktedatum=8 november 1941
    akteplaats=Leimuiden
    erfgoedinstelling=Nationaal Archief
    aktenummer=17
    brontype=BS Overlijden
    [[Ingelezen met BSOverlijden.sc 2.3]]
    [[Niet verwerkt:
    _TYPE WieWasWie
    _REF 21]]
    [[Niet verwerkt:
    _TYPE Algemene akte
    _REF 13]]
  2. Huwelijk Johannes Nederstigt, WIE31942619
    Type Algemene akte
    Type WieWasWie
    Archiefnaam: Noord-Hollands Archief
    Deel/Akte: 6
    Bron type: BS Huwelijk
    URL: https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken/zoeken/document/a2apersonid/168386897/srcid/31942619/oid/3
    hoofdpersoonnaam=Johannes Nederstigt
    hoofdpersoongeslacht=Man
    hoofdpersoonberoep=arbeider
    hoofdpersoonleeftijd=31
    hoofdpersoongebplaats=Mijdrecht
    partnernaam=Maria van der Maat
    partnergeslacht=Vrouw
    partnerleeftijd=22
    partnergebplaats=Abcoude-Proostdij
    hoofdpersoonvader=Adrianus Nederstigt
    hoofdpersoonvadergeslacht=Man
    hoofdpersoonmoeder=Antje van den Berg
    hoofdpersoonmoedergeslacht=Vrouw
    partnervader=Cornelis van der Maat
    partnervadergeslacht=Man
    partnermoeder=Frederika de Kruif
    partnermoedergeslacht=Vrouw
    trdatum=vrijdag 27 april 1917
    trplaats=Uithoorn
    gebeurtenis=Huwelijk
    aktedatum=27 april 1917
    akteplaats=Uithoorn
    erfgoedinstelling=Noord-Hollands Archief
    aktenummer=6
    brontype=BS Huwelijk
    Instellingsplaats=Haarlem
    Collectiegebied=Noord-Holland
    Aktesoort=H
    [[Ingelezen met BSHuwelijk.sc 2.5]]
    [[Niet verwerkt:
    _TYPE WieWasWie
    _REF 21]]
    [[Niet verwerkt:
    _TYPE Algemene akte
    _REF 13]]

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 februari 1886 lag rond de -3,4 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 95%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 29 januari » Karl Benz deponeert de rechten voor de ’Patent Motorwagen’, die algemeen wordt beschouwd als het eerste voertuig dat specifiek werd ontworpen om door een verbrandingsmotor te worden aangedreven. Deze wordt algemeen gezien als de eerste auto.
    • 14 maart » Firmin Lambot, Belgisch wielrenner († 1964)
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 28 oktober » Het Vrijheidsbeeld in New York wordt ingehuldigd.
  • De temperatuur op 27 april 1917 lag tussen 3,5 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » In Toluca wordt de Mexicaanse voetbalclub Deportivo Toluca FC opgericht.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Eugenio Pacelli, nuntius in Beieren, te Rome door Paus Benedictus XV.
    • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
    • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
  • De temperatuur op 23 september 1960 lag tussen 12,2 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Kadebreuk in Tuindorp Oostzaan leidt ertoe dat het hele tuindorp wordt geëvacueerd en wekenlang blank staat. Het Rampenfonds start een nationale inzameling.
    • 18 april » Eerste testuitzending van de V.R.O.N. (=Radio Veronica).
    • 16 mei » Demonstratie van de eerste laser door Theodore Maiman.
    • 4 juli » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Deportivo Platense in Puerto Cortés.
    • 12 augustus » Met een Thor-Delta-raket lanceren de Amerikanen de eerste communicatiesatelliet "Echo I". Het apparaat ontvouwt een ballon met een diameter van 30 meter. Hij zal 10 jaar in een baan om de aarde cirkelen.
    • 14 december » De Organisatie voor Economische Samenwerking en Ontwikkeling (OESO) wordt opgericht in Parijs.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Nederstigt


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
C. van der Maat, "Stamboom van der Maat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-maat-stamboom/I523.php : benaderd 4 maart 2026), "Adrianus Johannes Nederstigt (1886-1960)".