Stamboom van der Maat » Lamberta Olijslagers (1911-)

Persoonlijke gegevens Lamberta Olijslagers 


Gezin van Lamberta Olijslagers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lamberta Olijslagers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lamberta Olijslagers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lamberta Olijslagers


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Lamberta Olijslagers



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 18 augustus 1911 lag tussen 9,3 °C en 24,0 °C en was gemiddeld 17,6 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (23%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 8 april » In Leiden ontdekt Heike Kamerlingh Onnes supergeleiding.
      • 22 mei » In de Duitse havenstad Kiel loopt de Kaiser van stapel, het eerste turbine-lijnschip ter wereld.
      • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
      • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
      • 22 augustus » In het Louvre wordt ontdekt dat de Mona Lisa is gestolen.
      • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1906 » Antonius Hanssen, Nederlands bisschop van Roermond († 1958)
    • 1908 » Edgar Faure, Frans politicus en premier van Frankrijk († 1988)
    • 1910 » Gerrit Keizer, Nederlands voetballer († 1980)
    • 1911 » Maria Ullfah Santoso, Indonesische activiste voor vrouwenrechten en onafhankelijkheid en politicus († 1988)
    • 1917 » Caspar Weinberger, Amerikaans advocaat en politicus († 2006)
    • 1917 » Jan Hendrik Velema, Nederlands predikant, radiopresentator en omroepvoorzitter († 2007)

    Over de familienaam Olijslagers


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    C. van der Maat, "Stamboom van der Maat", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-maat-stamboom/I3345.php : benaderd 1 februari 2026), "Lamberta Olijslagers (1911-)".