Stamboom Van der Graaf » Gijsbertus van de Langkruijs

Persoonlijke gegevens Gijsbertus van de Langkruijs 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2010.

Gezin van Gijsbertus van de Langkruijs

Hij heeft/had een relatie met Francisca Mohr.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertus van de Langkruijs?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertus van de Langkruijs

Gijsbertus van de Langkruijs
????-



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Langkruijs


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van der Graaf, "Stamboom Van der Graaf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-graaf-stamboom/I770.php : benaderd 14 januari 2026), "Gijsbertus van de Langkruijs".