Stamboom Van der Graaf » Susanne Waterman

Persoonlijke gegevens Susanne Waterman 

  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juli 2010.

Gezin van Susanne Waterman

Zij is getrouwd met Peter Castors.

Zij zijn getrouwd op 10 oktober 1717 te Issum.


Kind(eren):

  1. Johannes Peter Castors  1720-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Susanne Waterman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Susanne Waterman

Susanne Waterman
????-

1717

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Waterman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Waterman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Waterman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Waterman (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van der Graaf, "Stamboom Van der Graaf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-graaf-stamboom/I438.php : benaderd 13 maart 2026), "Susanne Waterman".