Stamboom Van der Graaf » Joop Verweijen (-2007)

Persoonlijke gegevens Joop Verweijen 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 14 november 2007 in 's-Hertogenbosch.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 augustus 2010.

Gezin van Joop Verweijen

Hij had een relatie met Ton de Veld.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joop Verweijen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joop Verweijen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 november 2007 lag tussen 0,3 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 3,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 5,4 uur zonneschijn (61%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Dagblad De Pers verschijnt voor het eerst in Nederland.
    • 27 januari » Het Woordenboek der Nederlandsche Taal (WNT) is met ingang van vandaag op het internet te raadplegen, de toegang is gratis. Het is het grootste woordenboek van het Nederlands.
    • 26 maart » In de Nigeriaanse plaats Gadako komen meer dan zeventig mensen om het leven nadat een vrachtwagen kantelt en in brand vliegt.
    • 30 juni » Op het vliegveld van Glasgow ramt een jeep gevuld met benzine terminal 1. Waarschijnlijk was het de bedoeling dat de auto zou ontploffen. Dit komt een dag na de mislukte aanslagen in Londen. De autoriteiten vermoeden dat het om een terroristische aanval gaat; Groot-Brittannië stelt het hoogste terreuralarm in.
    • 15 juli » In België beëindigt CD&V-bemiddelaar Jean-Luc Dehaene zijn opdracht. Koning Albert II benoemt de CD&V-er Yves Leterme tot formateur.
    • 22 oktober » De Elleboogkerk in Amersfoort, met daarin het Armando Museum, wordt door brand verwoest.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verweijen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ronald van der Graaf, "Stamboom Van der Graaf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-graaf-stamboom/I1040.php : benaderd 17 januari 2026), "Joop Verweijen (-2007)".