(1) Zij is getrouwd met Cornelis Heijboer.
Zij zijn getrouwd op 31 januari 1738 te Sint-Annaland, 4697, Nederland, zij was toen 18 jaar oud.
Kind(eren):
(2) Zij is getrouwd met Rochus van Nieuwenhuyzen.
Zij zijn getrouwd
Catharina Cashoek verkoopt 7.12.1754 een deel van een hofstede in Nieuw Kempenshofstede en in St Maartensdijk.Sch Stav 23.3.1764: Francois Chatelain en Adriaan Cashoek, voogden van de kinderen van Caterina Cashoek, verkopen te Stavenisse 232 R zaailand aan Johannis Noom voor £ 8:-:- per gemet.
In 1764 wordt wegens achterstallige pacht een lijst van goederen van Rochus van Nieuwenhuisen opgemaakt. Deze schulden dateren van voor 1760 (Nassauwse Domeinraad, A.R.A.).
Gehuwd voor de kerk (1) op 18-jarige leeftijd op 31-01-1738 te St Annaland met Cornelis Heyboer, 25 jaar oud.
Cornelis en Catharina waren volle neef en nicht.
Gehuwd voor de kerk (2) op 36-jarige leeftijd op 26-11-1755 te St Maartensdijk (Ned Ger) met Rochus van Nieuwenhuijsen, 38 jaar oud, gedoopt op 04-04-1717 te Steenbergen.
Op 19-1-1764 wordt authorisatie gegeven voor de inbeslagname van de goederen van 'Rochus Nieuwenhuis'. Hij was landpacht schuldig aan de rentmeester te St Maartensdijk.
In 1760 was hij al 250.--Vl ponden schuldig. Eerder had hij last van sterfte onder zijn vee.
Kaatje huwde op 26-11-1755 in Sint Maartensdijk met Rochus van Nieuwenhuyzen, wonende te Noordgauwe, weduwnaar van Anna Merjona.
Catharina Cashoek verkoopt 7.12.1754 een deel van een hofstede in Nieuw Kempenshofstede en in St Maartensdijk. Sch Stav 23.3.1764: Francois Chatelain en Adriaan Cashoek, voogden van de kinderen van Caterina Cashoek, verkopen te Stavenisse 232 R zaailand aan Johannis Noom voor ¹ 8:-:- per gemet. In 1764 wordt wegens achterstallige pacht een lijst van goederen van Rochus van Nieuwenhuisen opgemaakt. Deze schulden dateren van voor 1760 (Nassauwse Domeinraad, A.R.A.)
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Catharina Kaatje Kaashoek | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1738 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Cornelis Heijboer | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rochus van Nieuwenhuyzen | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stamboom op MyHeritage.com
Familiesite: Boogaard Web Site
Stamboom: 081001-Boogaard
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stamboom op MyHeritage.com
Familiesite: Van Gansen Site
Stamboom: family_22113
Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
Stamboom op MyHeritage.com
Familiesite: Heijboer Web Site
Stamboom: Heijboer