De temperatuur op 27 oktober 1954 lag tussen 4,7 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 18,0 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
11 april » Uitgeroepen tot de saaiste en minst nieuwswaardige dag van de 20e eeuw.
12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
4 mei » Na een snelle carrière in het leger pleegt Alfredo Stroessner een succesvolle staatsgreep in Paraguay.
6 juni » Standard Luik wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RC Mechelen KM in de finale met 3-1 te verslaan.
16 augustus » In een kloof bij Farahzad, Iran komen minstens 2000 Islamitische pelgrims om na heftige regenval en de vloedgolf die daardoor ontstaat.
Dag van overlijden 17 mei 2011
De temperatuur op 17 mei 2011 lag tussen 10,7 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
28 februari » Bij een evacuatie valt een Nederlandse helikopter in handen van het Libische leger. Zie voor details het artikel Incident met Nederlandse marinehelikopter in Sirte
2 mei » Osama bin Laden, de leider van de wereldterreurorganisatie Al Qaida, wordt in Abbottabad in een villa door Amerikaanse militairen gedood met een schot door het hoofd.
30 juli » KNVB Bekerwinnaar FC Twente wint in Amsterdam met 2-1 van landskampioen AFC Ajax, en neemt daardoor voor de tweede keer achter elkaar de Johan Cruijff Schaal mee naar Enschede.
5 augustus » Door een storing bij ict bedrijf Getronics komen de kranten van uitgeverij Wegener zoals de Stentor, De Gelderlander, Brabants Dagblad, Eindhovens Dagblad, PZC, BN DeStem en De Twentsche Courant Tubantia niet uit. Honderdduizenden lezers moeten het zonder hun papieren krant stellen. Via internet is het nieuws wel te lezen.
17 augustus » President Hugo Chávez van Venezuela gaat de goudindustrie in zijn land nationaliseren. Hij wil de gehele productie van het edelmetaal toevoegen aan de nationale reserves, zegt hij in een interview met de staatstelevisie van het Zuid-Amerikaanse land.
17 september » Begin van de Occupybeweging met Occupy Wall Street.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I96263.php : benaderd 5 februari 2026), "Els de Vreede (1954-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.