Van der Ende stamboom » Lenie (Leentje Jacoba) Prins (1936-1992)

Persoonlijke gegevens Lenie (Leentje Jacoba) Prins 

Bronnen 1, 2

Gezin van Lenie (Leentje Jacoba) Prins

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lenie (Leentje Jacoba) Prins?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Lenie (Leentje Jacoba) Prins

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Lenie (Leentje Jacoba) Prins

Pieter Prins
1853-1921
Maria Monquil
1859-1938
Antje Quak
1871-1946
Pieter Prins
1901-????

Lenie (Leentje Jacoba) Prins
1936-1992


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Familie Prins, Nederland - Canada, Marco Borst, Lenie (Leentje Jacoba) Prins, 30 maart 2024
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Familie Prins, Nederland - Canada
    Stamboom: Familie 2014
  2. Familie Prins, Nederland - Canada, Marco Borst, Lenie (Leentje Jacoba) Prins, 6 januari 2021
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Familie Prins, Nederland - Canada
    Stamboom: Familie 2014

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 april 1936 lag tussen -0,4 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 9,2 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 1 maart » De bouw van de Amerikaanse Hooverdam wordt afgerond.
    • 16 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Berlijn.
    • 8 september » Verloving tussen prinses Juliana der Nederlanden en Bernhard van Lippe-Biesterfeld.
    • 25 oktober » Duitsland en Italië sluiten een bondgenootschap, de zogenaamde As Rome-Berlijn.
    • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
    • 21 december » Muhammad Ali Bey al-Abid treedt af als president van Syrië.
  • De temperatuur op 19 december 1992 lag tussen 4,8 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 3,1 mm neerslag gedurende 4,8 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Eerste aflevering van Bassie en Adriaans serie De Geheimzinnige Opdracht.
    • 24 april » De militaire junta van Birma deelt mee dat alle politieke gevangenen die "geen bedreiging voor de veiligheid vormen" binnen zes maanden worden vrijgelaten.
    • 2 mei » Ondertekening te Porto van de overeenkomst betreffende de EER.
    • 12 juni » Op de bodem van de Baai van Guanabara in Brazilië wordt door enkele in duikerspakken gehulde deelnemers aan het Global Forum, de alternatieve milieuconferentie, een verdrag ter bescherming van de oceanen getekend.
    • 11 oktober » De Russische kustwacht dwingt een schip van de milieu-organisatie Greenpeace rechtsomkeert te maken bij het zonder toestemming binnenvaren van een voormalig testgebied voor kernwapens in de Noordelijke IJszee.
    • 19 november » Het Noorse parlement stemt met 105 tegen 55 stemmen in met het aanvragen van het lidmaatschap van de Europese Gemeenschap.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Prins

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Prins.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Prins.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Prins (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I95442.php : benaderd 6 februari 2026), "Lenie (Leentje Jacoba) Prins (1936-1992)".