Van der Ende stamboom » Wilhelmina Maria (Helma) Lubbers (1937-2013)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Maria (Helma) Lubbers 

Bron 1

Gezin van Wilhelmina Maria (Helma) Lubbers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Maria (Helma) Lubbers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Maria (Helma) Lubbers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Maria (Helma) Lubbers

Wilhelmina Maria (Helma) Lubbers
1937-2013


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 maart 1937 lag tussen 1,3 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 26 april » Het Spaanse stadje Guernica wordt door Duitse bombardementen vrijwel van de kaart geveegd.
    • 8 juni » Wereldpremière van de Carmina Burana van Carl Orff in de Alte Oper in Frankfurt am Main.
    • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
  • De temperatuur op 31 december 2013 lag tussen 5,2 °C en 9,0 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 3,0 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (14%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2013: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Bij een explosie in de wolkenkrabber Torre Ejecutiva Pemex, het hoofdkantoor van het Mexicaanse staatsoliebedrijf Petróleos Mexicanos, vallen 36 doden en meer dan 120 gewonden.
    • 7 februari » Na de moord op oppositieleider Chokri Belaïd kondigt de Tunesische premier Hamadi Jebali het aftreden van zijn regering aan. Tot aan de verkiezingen van juni zal een regering van technocraten het land leiden.
    • 6 juli » Na Venezuela en Nicaragua biedt ook Bolivia aan de voortvluchtige Amerikaanse klokkenluider Edward Snowden asiel te verlenen.
    • 18 augustus » Feyenoord beleeft de slechtste competitiestart uit de geschiedenis van de voetbalclub uit Rotterdam-Zuid door ook de derde wedstrijd van het seizoen te verliezen: een 2-1 nederlaag tegen aartsrivaal Ajax.
    • 29 september » De Keniaanse atleet Wilson Kipsang verbetert in Berlijn het wereldrecord op de marathon van zijn landgenoot Patrick Makau met vijftien seconden: twee uur, drie minuten en 22 seconden
    • 19 oktober » Vijf winkels en elf woningen in het centrum van Leeuwarden, waaronder het geboortehuis van Mata Hari, worden door brand getroffen. Bij de brand valt een dode.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lubbers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lubbers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lubbers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lubbers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I84094.php : benaderd 1 maart 2026), "Wilhelmina Maria (Helma) Lubbers (1937-2013)".