Van der Ende stamboom » Doe Dekker (1880-1963)

Persoonlijke gegevens Doe Dekker 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Doe Dekker

Hij is getrouwd met Jobje Adriana Dekker.

Zij zijn getrouwd op 18 mei 1906 te Maasland, 3155, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Bastiaantje Dekker  1907-1993 
  2. Leendert Dekker  1909-1969
  3. Pieter Dekker  1910-1960 
  4. Jorina Dekker  1911-1997
  5. Juliana Dekker  1913-1913
  6. Doe Dekker  1916-1917
  7. Catrina Dekker  1917-1917
  8. Job Dekker  1923-1923

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Doe Dekker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Doe Dekker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Doe Dekker


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. MENDEL Web Site, YORI MENDEL, DOE DEKKER, 18 maart 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: MENDEL Web Site
    Stamboom: 1757375
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. DTBG_BS_Westland, DTB Westland, Studiegroep Genealogie "Westland
    BS Maasland; Geboorteakte; aktenr. 24; aktedatum 06-03-1880
    kind Doe Dekker; geb. datum 06-03-1880
    vader Leendert Dekker
    moeder Bastiaantje van der Hoek

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 maart 1880 lag rond de 12,1 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 70%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • In het jaar 1880: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De aanleg van het Panamakanaal vangt aan.
    • 27 januari » Thomas Edison ontvangt octrooi (#223898) op de gloeilamp.
    • 27 april » Clarke en Foster krijgen een patent op het eerste elektrische hoortoestel.
    • 3 juni » Alexander Graham Bell gebruikt zijn fotofoon voor de eerste keer om een draadloos telefoongesprek te verzenden.
    • 24 juni » Eerste uitvoering van O Canada, het lied dat later het volkslied van Canada zou worden.
    • 20 oktober » De Vrije Universiteit Amsterdam wordt opgericht.
  • De temperatuur op 18 mei 1906 lag tussen 6,7 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 18 april » De Gereformeerde Bond wordt binnen de Nederlandse Hervormde Kerk opgericht.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 18 juni » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalbond onder de naam Liga Paraguaya de Fútbol.
  • De temperatuur op 2 oktober 1963 lag tussen 6,3 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 6,3 mm neerslag gedurende 4,5 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 17 maart » Op het Indonesische eiland Bali komt een vulkaan tot uitbarsting wat bijna 2000 Balinezen het leven kost.
    • 5 mei » Eerste levertransplantatie ooit, uitgevoerd door Thomas Starlz.
    • 21 juni » Kardinaal Giovanni Battista Montini wordt gekozen tot Paus Paulus VI.
    • 31 augustus » De Hot Line tussen het Kremlin en het Witte Huis wordt in gebruik genomen.
    • 22 november » De Amerikaanse president John F. Kennedy wordt vermoord, John Connally raakt zwaargewond tijdens de aanslag, Lyndon B. Johnson wordt de nieuwe president.
    • 25 november » John F. Kennedy wordt begraven op de Arlington begraafplaats.
  • De temperatuur op 7 oktober 1963 lag tussen 3,4 °C en 15,1 °C en was gemiddeld 9,2 °C. Er was 4,2 mm neerslag gedurende 4,6 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (20%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1963: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,9 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Robert Filliou roept 17 januari uit tot Art's Birthday, een jaarlijks terug te keren hommage aan de Kunst.
    • 20 april » Openingsceremonie van de vierde Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in São Paulo.
    • 3 juni » Paus Johannes XXIII sterft in Vaticaanstad
    • 20 juli » De associatie-overeenkomst tussen de EEG en achttien Afrikaanse landen wordt getekend te Yaoundé.
    • 8 augustus » De grote treinroof in Engeland. Buit: meer dan 2 miljoen pond.
    • 26 oktober » De AVRO zendt voor het eerst het tv-spelletje Wie van de Drie uit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dekker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dekker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dekker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dekker (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I809.php : benaderd 26 februari 2026), "Doe Dekker (1880-1963)".