De temperatuur op 2 januari 1918 lag tussen -1,7 °C en 4,9 °C en was gemiddeld 1,1 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
14 juni » De Nederlandse regering besluit de Zuiderzeewerken te gaan uitvoeren.
25 september » Oprichting van het (Nederlandse) Ministerie van Arbeid, voorloper van het Ministerie van SZW.
12 november » Nederland verleent asiel aan de gevluchte Duitse keizer Wilhelm II.
1 december » Transsylvanië wordt verenigd met Roemenië
Dag van overlijden 16 januari 2007
De temperatuur op 16 januari 2007 lag tussen 4,0 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 2,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
23 januari » Dagblad De Pers verschijnt voor het eerst in Nederland.
24 maart » Oprichting van de Verenigde Socialistische Partij van Venezuela.
26 mei » Club Brugge behaalt zijn tiende Beker van België.
2 september » Justin Wilson wint op TT-Circuit Assen de eerste Dutch Champ Car Grand Prix, tweede wordt de Belg Jan Heylen en derde wordt de Braziliaan Bruno Junqueira.
21 oktober » De Finse rijder Kimi Räikkönen (Ferrari) wordt wereldkampioen Formule 1 door de GP van Brazilië te winnen. Hij heeft in totaal 110 punten. Lewis Hamilton en Fernando Alonso (beiden McLaren) worden resp. 2e en 3e in het kampioenschap met 109 punten.
30 november » Het LAKS houdt een grote staking op het Museumplein in Amsterdam voor meer kwaliteit in plaats van kwantiteit in het onderwijs en tegen de 1040 urennorm.
Dag van begraven 20 januari 2007
De temperatuur op 20 januari 2007 lag tussen 6,6 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I79833.php : benaderd 4 februari 2026), "Willem Kuiper (1918-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.