Van der Ende stamboom » Neeltje Jacoba van Woerden (1907-1992)

Persoonlijke gegevens Neeltje Jacoba van Woerden 

Bronnen 1, 2

Gezin van Neeltje Jacoba van Woerden

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Jacoba van Woerden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Neeltje Jacoba van Woerden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Jacoba van Woerden

Neeltje Jacoba van Woerden
1907-1992


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. zomer Web Site, yorick zomer, Neeltje Jacoba van Woerden, 2 januari 2017
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: zomer Web Site
    Stamboom: zomer Family Tree

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1907 lag tussen 10,6 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 2 mei » In België komt de regering Jules de Trooz aan de macht.
    • 31 augustus » De Brits-Russische Conventie vindt plaats, over problemen met Perzië, Afghanistan en Tibet.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
  • De temperatuur op 16 juli 1992 lag tussen 15,4 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 20,6 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (46%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Schaatser Bart Veldkamp rijdt tijdens de Olympische winterspelen in Albertville naar goud op de 10.000 meter. Het is voor die editie de enige gouden medaille voor Nederland.
    • 16 april » Bij een vliegramp in Kenia komen vijfenveertig mensen om het leven, van wie veertig inzittenden van een vliegtuig van de luchtmacht en vijf mensen die op de grond werden geraakt door wrakstukken.
    • 26 september » De militaire junta van Birma trekt na drie jaar de staat van beleg ten dele in: speciale militaire rechtbanken, die sinds juli 1989 waren gemachtigd om gearresteerde burgers te veroordelen, worden opgeheven.
    • 5 oktober » De voormalige rebellenbeweging UNITA trekt haar militaire eenheden terug uit het Angolese regeringsleger en eist een herziening van de uitslag van de parlements- en presidentsverkiezingen.
    • 1 november » Bij een aanslag op een toeristenbus met christelijke Egyptenaren in de buurt van de Zuid-Egyptische stad Dayrut raken tien inzittenden gewond.
    • 3 december » Neil Papworth verstuurt de eerste SMS, een kerstgroet naar zijn baas.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1901 » Edmund Rubbra, Brits componist, muziekpedagoog en pianist († 1986)
  • 1903 » Ernst Klodwig, Duits autocoureur († 1973)
  • 1904 » Wim Bos Verschuur, Surinaams politicus, schrijver en kunstenaar († 1985)
  • 1908 » Annemarie Schwarzenbach, Zwitsers schrijfster, journaliste en fotografe († 1942)
  • 1908 » John Bardeen, Amerikaans natuurkundige, tweevoudig Nobelprijswinnaar († 1991)
  • 1910 » Artie Shaw, Amerikaans jazzmuzikant († 2004)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Woerden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I78775.php : benaderd 7 februari 2026), "Neeltje Jacoba van Woerden (1907-1992)".