Van der Ende stamboom » Jan Post (1923-2000)

Persoonlijke gegevens Jan Post 

Bron 1

Gezin van Jan Post

Hij is getrouwd met C G M (Cilia) Beijer.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Post?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Beijer Web Site, Mark Beijer, Jan Post, 27 december 2016
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Beijer Web Site
    Stamboom: Stamboom Beijer

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 26 oktober 1923 lag tussen 7,0 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 10,0 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (54%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
    • 13 mei » Zaligverklaring van Robertus Bellarminus (1542-1621), Italiaans theoloog en kardinaal.
    • 21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
  • De temperatuur op 2 september 2000 lag tussen 12,4 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 6,2 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 2,3 uur zonneschijn (17%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 2000: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,9 miljoen inwoners.
    • 28 mei » Zwemster Inge de Bruijn scherpt in Sheffield het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 53,80. De mondiale toptijd was met 54,01 in handen van Jingyi Le.
    • 14 juni » Georgië treedt toe tot de Wereldhandelsorganisatie.
    • 4 september » De AEX-index bereikt het hoogste punt ooit: 1546,03 (gulden-)punten (in euro’s: 701,56 punten). Hierna zal de koers tot begin 2003 een dalende lijn inzetten.
    • 14 september » Juan Antonio Samaranch verlaat na twintig jaar het Internationaal Olympisch Comité.
    • 22 september » Lars Frölander scherpt bij de Olympische Spelen in Sydney zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 52,00.
    • 28 november » Het Nederlandse parlement stemt in met een wetsvoorstel om euthanasie te legaliseren; Nederland is daarmee het eerste land ter wereld waar hulp bij zelfdoding onder bepaalde voorwaarden niet meer strafbaar is.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Post

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Post.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Post.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Post (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I78060.php : benaderd 19 februari 2026), "Jan Post (1923-2000)".