De temperatuur op 31 augustus 1934 lag tussen 4,5 °C en 16,0 °C en was gemiddeld 10,1 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 1,1 uur zonneschijn (8%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
14 maart » Dionigi Tettamanzi, Italiaans kardinaal-aartsbisschop van Milaan († 2017)
11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
16 april » De Opperste Sovjet, het parlement van de Sovjet-Unie, stelt de titel Held van de Sovjet-Unie in.
28 mei » In Canada wordt de Dionne-vijfling geboren.
11 augustus » Op het eiland Alcatraz wordt een gevangenis geopend.
19 september » Bruno Hauptmann wordt gearresteerd voor de moord op de zoon van Charles Lindbergh.
Trouwdag 29 december 1958
De temperatuur op 29 december 1958 lag tussen 4,4 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 7,3 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (21%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
3 januari » De West-Indische Federatie wordt opgericht.
29 juni » Brazilië wint de wereldtitel door gastland Zweden in de finale van het WK voetbal met 5-2 te verslaan.
29 juni » Encycliek Ad Apostolorum Principis van Paus Pius XII over het communisme en de Kerk in China.
31 juli » Afschaffing van het tolgeld in de Waaslandtunnel onder de Schelde in Antwerpen.
28 oktober » Angelo Giuseppe Roncalli wordt paus en neemt de naam paus Johannes XXIII.
24 november » Mali wordt onafhankelijk.
Dag van overlijden 9 oktober 2011
De temperatuur op 9 oktober 2011 lag tussen 6,0 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 4,9 mm neerslag gedurende 7,7 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
9 februari » Het Nederlands voetbalelftal verslaat Oostenrijk in een vriendschappelijk duel in Eindhoven met 3-1.
11 februari » Na 30 jaar presidentschap stapt Hosni Moebarak van Egypte na 18 dagen van massale protesten op.
11 april » Bij een bomaanslag in Minsk vallen elf doden en 125 gewonden.
13 mei » De VN Veiligheidsraad neemt Resolutie 1981 unaniem aan, en verlengde de VN-vredesmacht in Ivoorkust met tweeënhalve maand.
9 september » De zoon van oud-dictator Nicolae Ceaușescu van Roemenië daagt een theater voor de rechter vanwege een toneelstuk waarin zijn ouders een rol spelen. Volgens hem wordt zo inbreuk op het ‘handelsmerk’ Ceaușescu gemaakt.
23 september » President Hugo Chávez van Venezuela heeft zijn chemokuren goed doorstaan, zegt hij bij terugkeer in de hoofdstad Caracas.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I75647.php : benaderd 2 februari 2026), "Pieter (Piet) Van Berkel (1934-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.