Van der Ende stamboom » Gerrit Benjaminsz Boon (1907-1978)

Persoonlijke gegevens Gerrit Benjaminsz Boon 

Bron 1

Gezin van Gerrit Benjaminsz Boon

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Benjaminsz Boon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Benjaminsz Boon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Benjaminsz Boon

Betje Boers
1857-1941
Jan Kuiper
1854-1932
Trijntje Tuit
1858-1941
Maria Kuiper
1884-1934

Gerrit Benjaminsz Boon
1907-1978


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Nieuwburg Web Site, Jacob Gerrit Nieuwburg, Gerrit Benjaminsz Boon, 3 november 2015
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Nieuwburg Web Site
    Stamboom: Boon

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 mei 1907 lag tussen 10,6 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 6,1 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 21 februari » De veerboot SS Berlin breekt tijdens een storm in twee stukken op de pier van Hoek van Holland. 128 mensen komen om. Slechts zestien personen overleven de ramp.
    • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 8 augustus » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Augsburg.
    • 19 oktober » Het eerste nummer van het links-radicale dagblad De Tribune verschijnt.
  • De temperatuur op 13 april 1978 lag tussen 1,8 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,0 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (18%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
  • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Pieter van den Hoogenband, Nederlands zwemmer en olympisch kampioen (2000 en 2004)
    • 2 april » In Buenos Aires verliest Nederland in de finale van het WK hockey met 3-2 van Pakistan.
    • 24 juli » In de West-Afrikaanse staat Gabon breken straatgevechten uit tussen inwoners en immigranten uit Benin na beschuldigingen van Benin dat Gabon hulp verleend zou hebben bij een poging tot invasie en staatsgreep door huurlingen in 1977.
    • 27 augustus » Gerrie Knetemann wordt op de Nürburgring wereldkampioen wielrennen.
    • 6 november » De voorzitter van de Christelijke Sociale Unie (CSU), de 63-jarige Franz Josef Strauss, wordt met grote meerderheid door de nieuwe Beierse Landdag tot premier gekozen.
    • 6 december » Spanje stemt in een referendum voor de nieuwe grondwet.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1901 » Edmund Rubbra, Brits componist, muziekpedagoog en pianist († 1986)
  • 1903 » Ernst Klodwig, Duits autocoureur († 1973)
  • 1904 » Wim Bos Verschuur, Surinaams politicus, schrijver en kunstenaar († 1985)
  • 1908 » Annemarie Schwarzenbach, Zwitsers schrijfster, journaliste en fotografe († 1942)
  • 1908 » John Bardeen, Amerikaans natuurkundige, tweevoudig Nobelprijswinnaar († 1991)
  • 1910 » Artie Shaw, Amerikaans jazzmuzikant († 2004)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boon (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I69615.php : benaderd 4 februari 2026), "Gerrit Benjaminsz Boon (1907-1978)".