De temperatuur op 19 april 1923 lag tussen 0,6 °C en 14,3 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 6,6 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
23 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Rapid Boekarest.
21 juli » In Nederland begint de HDO, de voorloper van de AVRO, met radio-uitzendingen.
1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
8 november » In München vindt de Bierkellerputsch plaats onder leiding van Adolf Hitler.
Dag van overlijden 28 november 2011
De temperatuur op 28 november 2011 lag tussen 0,7 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 5,7 uur zonneschijn (69%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
26 januari » Belgisch tennisster Justine Henin kondigt aan te stoppen met tennissen, na 7 grandslamtoernooien, een gouden medaille op de Olympische Spelen en 117 weken nummer 1 op de WTA-rangschikking. De reden is een aanslepende elleboogblessure.
10 februari » Parlementsleden in Venezuela gaan met elkaar op de vuist, als de socialist Henry Ventura probeert oppositielid Alfonso Marquina weg te duwen achter het spreekgestoelte.
3 maart » De Verenigde Staten en Frankrijk keren zich tegen het plan van de Venezolaanse president Hugo Chávez om te bemiddelen in het conflict in Libië.
15 maart » Opening van de Guldfågeln Arena, een voetbalstadion in de Zweedse stad Kalmar en de thuishaven van Kalmar FF.
22 november » Benidorm Bastards wint als eerste Belgische tv-format een Emmy Award voor beste comedy.
2 december » De Oekraïense oud-polsstokhoogspringer Sergei Boebka presenteert de Adidas Tango 12, de bal waarmee wordt gespeeld op het EK voetbal 2012.
Dag van begraven 3 december 2011
De temperatuur op 3 december 2011 lag tussen 5,3 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 8,4 mm neerslag gedurende 7,4 uur. Er was 0,9 uur zonneschijn (11%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
23 januari » In Brussel betogen zo'n 30.000 mensen onder de slogan "No Government, Great Country" omdat na meer dan 200 dagen de regeringsvorming in België nog niet afgerond is.
9 april » Een 24-jarige man schiet in het rond in winkelcentrum De Ridderhof in Alphen aan den Rijn waarbij 7 doden vallen, inclusief de dader.
10 juni » President Hugo Chávez van Venezuela wordt opgenomen in een ziekenhuis op Cuba.
14 juli » Zuid-Soedan wordt lid van de Verenigde Naties.
23 juli » President Hugo Chávez van Venezuela keert onverwachts terug vanuit Cuba nadat het links-populistische staatshoofd een chemotherapie heeft ondergaan op het communistische eiland.
8 september » Een aardbeving met een kracht van 4.5 op de schaal van Richter wordt door een groot deel van Nederland gevoeld. Het epicentrum ligt in het Duitse Goch.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I69165.php : benaderd 17 februari 2026), "Jannigje van de Wetering (1923-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.