Van der Ende stamboom » Johannes Josephus Verbeek (1918-2003)

Persoonlijke gegevens Johannes Josephus Verbeek 

Bron 1

Gezin van Johannes Josephus Verbeek

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Josephus Verbeek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Josephus Verbeek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Josephus Verbeek

Johannes Josephus Verbeek
1918-2003


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Bruin Web Site, jos bruin, Johannes Josephus Verbeek, 24 juni 2015
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Bruin Web Site
    Stamboom: bruin

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 juni 1918 lag tussen 6,7 °C en 14,9 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 5,5 mm neerslag. Er was 8,7 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
    • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
    • 13 november » Geallieerde troepen bezetten Constantinopel de hoofdstad van het Ottomaanse Rijk.
    • 18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
    • 1 december » IJsland wordt onafhankelijk van Denemarken
    • 9 december » Oprichting van de Finse Nationale Coalitiepartij.
  • De temperatuur op 20 mei 2003 lag tussen 8,6 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 22,4 mm neerslag gedurende 8,6 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
    • 16 mei » Bij aanslagen in de Marokkaanse stad Casablanca vallen er vele tientallen doden en honderden gewonden.
    • 24 mei » Carlos Menem trekt zich terug uit de Argentijnse presidentsverkiezingen, waardoor Néstor Kirchner de enig overgebleven kandidaat is.
    • 15 september » In de Efteling vindt een ongeval plaats met de attractie Piraña. Een van de boten kantelt.
    • 26 september » Het Japanse eiland Hokkaido wordt getroffen door twee zware aardbevingen.
    • 15 november » De Kroaat Dino wint het Junior Eurovisiesongfestival 2003 in Kopenhagen, Denemarken.
    • 6 december » In Afghanistan komen negen kinderen om bij een Amerikaanse aanval op het huis van een mogelijke terrorist.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Verbeek

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Verbeek.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Verbeek.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Verbeek (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I68979.php : benaderd 4 februari 2026), "Johannes Josephus Verbeek (1918-2003)".