Van der Ende stamboom » Gerritje Frederika (Ger) de Witt (1917-2007)

Persoonlijke gegevens Gerritje Frederika (Ger) de Witt 

Bron 1

Gezin van Gerritje Frederika (Ger) de Witt

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritje Frederika (Ger) de Witt?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritje Frederika (Ger) de Witt

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritje Frederika (Ger) de Witt

Arie Groen
1847-1900

Gerritje Frederika (Ger) de Witt
1917-2007


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 december 1917 lag tussen -1,4 °C en 1,7 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 0,2 uur zonneschijn (3%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 5 juli » Het Aardappeloproer in Amsterdam mondt uit in een veldslag op het Haarlemmerplein, waarbij militairen het vuur openen op de menigte. De opstand wordt neergeslagen. Er vallen 9 doden en 114 gewonden
    • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
    • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
    • 15 oktober » In Vincennes vlak buiten Parijs wordt Mata Hari door een vuurpeloton geëxecuteerd, op grond van spionage voor Duitsland.
    • 6 december » Bij de grootste niet-nucleaire explosie in de geschiedenis komen in Halifax meer dan 1900 mensen om.
  • De temperatuur op 14 juni 2007 lag tussen 12,7 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 19,2 °C. Er was 12,5 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Er was 2,4 uur zonneschijn (14%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 9 januari » Op de Macworld EXPO wordt de eerste iPhone gepresenteerd.
    • 28 april » Opening van BMO Field, ook wel National Soccer Stadium genoemd, een voetbalstadion in de Canadese stad Toronto.
    • 3 mei » Madeleine McCann verdwijnt spoorloos uit een appartementencomplex in Portugal.
    • 24 juni » Het Amerikaans voetbalelftal wint de negende editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Mexico met 2-1 te verslaan.
    • 29 juli » De Spanjaard Alberto Contador wint de 94e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 30 november » Het LAKS houdt een grote staking op het Museumplein in Amsterdam voor meer kwaliteit in plaats van kwantiteit in het onderwijs en tegen de 1040 urennorm.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2006 » Bert Klunder (49), Nederlands cabaretier, regisseur en columnist
  • 2006 » Jean Roba (75), Belgisch stripauteur
  • 2007 » Kurt Waldheim (88), Oostenrijks diplomaat en politicus
  • 2007 » Wim Gerlach (71), Nederlands bokser
  • 2008 » Kees Fens (78), Nederlands literatuurcriticus, essayist en letterkundige
  • 2008 » Maria Brughmans (66), Belgisch politica

Over de familienaam De Witt

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Witt.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Witt.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Witt (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I65033.php : benaderd 28 januari 2026), "Gerritje Frederika (Ger) de Witt (1917-2007)".