De temperatuur op 8 maart 1920 lag tussen -1,9 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 1,8 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (59%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
23 januari » Nederland weigert keizer Wilhelm II uit te leveren.
29 maart » In Ierland breekt een anti-Britse opstand uit.
7 augustus » In Berlijn wordt het voetbalstadion Stadion An der alten Försterei officieel geopend.
2 september » België wint goud op de Olympische spelen te Antwerpen in het voetbal.
3 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint de vierde editie van de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Chili.
4 oktober » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Bella Vista in de hoofdstad Montevideo.
Dag van overlijden 25 maart 1990
De temperatuur op 25 maart 1990 lag tussen 3,4 °C en 9,2 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was 4,0 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (42%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
29 maart » In België keurt de Kamer het wetsvoorstel Herman-Michielsens-Lallemand goed met 126 stemmen voor, 69 tegen en 12 onthoudingen. Hiermee wordt zwangerschapsonderbreking onder bepaalde voorwaarden niet langer strafbaar.
24 juni » Martina Navrátilová wint haar negende Wimbledontitel in het vrouwenenkelspel.
24 juli » Meer dan 43.000 Duitsers zijn na de Tweede Wereldoorlog overleden in interneringskampen in de Sovjet-bezettingszone, zo maakt het ministerie van buitenlandse zaken in Moskou bekend.
10 september » Het proces over de schuld van de ramp met de Herald of Free Enterprise start in Londen.
23 september » Zwitserse kiezers keren zich in een referendum tegen de sluiting van kerncentrales en een volledig verbod op de bouw van nieuwe.
27 september » Oud-president van Algerije Ahmed Ben Bella keert na negen jaar ballingschap terug naar zijn vaderland.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I48935.php : benaderd 2 maart 2026), "Pancras Eikelenboom (1920-1990)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.