Van der Ende stamboom » Klasina Rietdijk (1857-1956)

Persoonlijke gegevens Klasina Rietdijk 

Bron 1
  • Zij is geboren in het jaar 1857.
  • Zij is overleden in het jaar 1956, zij was toen 99 jaar oud.

Gezin van Klasina Rietdijk

Zij is getrouwd met Robertus Sluimer.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1876 te Zwartewaal, 3238, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Hendrika Sluimer  1892-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klasina Rietdijk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Klasina Rietdijk

Klasina Rietdijk
1857-1956

1876

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. sluimer Web Site, Dhr. Sluimer, Klasina Rietdijk, 14 maart 2013
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: sluimer Web Site
    Stamboom: sluimer

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 mei 1876 lag rond de 12,0 °C. Er was 3 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Alexander Graham Bell vraagt patent aan op de telefoon; twee uur later doet Elisha Gray hetzelfde.
    • 30 mei » Staatsgreep van de Jong-Turken.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
    • 17 november » De Slavische mars van de Russische componist Tsjaikovski gaat in première in Moskou tijdens een benefietconcert van het ICRC voor gewonde veteranen uit de Servisch-Turkse oorlog.
    • 23 december » Begin van de Conferentie van Constantinopel tussen vijf Europese grootmachten.

Over de familienaam Rietdijk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rietdijk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rietdijk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rietdijk (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I47359.php : benaderd 3 februari 2026), "Klasina Rietdijk (1857-1956)".