Van der Ende stamboom » Geertje van Wezel (1925-2006)

Persoonlijke gegevens Geertje van Wezel 

Bron 1

Gezin van Geertje van Wezel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Geertje van Wezel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Geertje van Wezel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Geertje van Wezel

Clazina Koole
1900-1983

Geertje van Wezel
1925-2006


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 september 1925 lag tussen 5,2 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 5,9 mm neerslag. Er was 3,5 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
    • 13 maart » In Tennessee verbiedt een wet het leren van evolutie op school.
    • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
    • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
    • 25 juli » Opening van het Estadio Heliodoro Rodríguez López in Santa Cruz de Tenerife, Spanje.
    • 10 november » Gerrit Hendrik Kersten zorgde voor het aannemen van een amendement dat de val van kabinet-Colijn I veroorzaakte.
    • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.
  • De temperatuur op 8 september 2006 lag tussen 9,8 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (84%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 21 maart » De sociaalnetwerksite Twitter wordt opgericht.
    • 28 juni » Israëlische troepen vallen de Gazastrook binnen.
    • 9 augustus » De Duitse wielrenner Jens Voigt wint de Ronde van Duitsland.
    • 2 september » Het Nederlands voetbalelftal boekt een benauwde 0-1-overwinning uit tegen het zwakke Luxemburg.
    • 31 oktober » Einde van de Israëlische militaire operatie in de Gazastrook
    • 31 oktober » Grote brand in metrostation De Akkers in Spijkenisse.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1922 » Yma Súmac, Peruviaans zangeres († 2008)
  • 1923 » Uri Avnery, Israëlisch journalist, politicus en vredesactivist († 2018)
  • 1924 » Putte Wickman, Zweeds jazz klarinetspeler († 2006)
  • 1924 » Alan Hackney, Engels schrijver († 2009)
  • 1926 » Rudy Ventura, Catalaans trompettist († 2009)
  • 1927 » Albert Benz, Zwitsers componist en dirigent († 1988)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Wezel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I25338.php : benaderd 5 februari 2026), "Geertje van Wezel (1925-2006)".