Van der Ende stamboom » Elisabeth Jacoba Helena van Eendenburg (1907-)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Jacoba Helena van Eendenburg 

Bron 1

Gezin van Elisabeth Jacoba Helena van Eendenburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Jacoba Helena van Eendenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Jacoba Helena van Eendenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Jacoba Helena van Eendenburg

Antje Huisman
1844-1925

Elisabeth Jacoba Helena van Eendenburg
1907-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. fred Web Site, fred seelaar, Elisabeth Jacoba Helena van Eendenburg, 17 januari 2012
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: fred Web Site
    Stamboom: fred

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 december 1907 lag tussen 5,8 °C en 9,5 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
    • 16 april » Paus Pius X creëert zeven nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Désiré-Joseph Mercier.
    • 24 april » Oprichting van de Egyptische voetbalclub Al-Ahly.
    • 19 juni » Oprichting van de Finse voetbalclub HJK Helsinki.
    • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
    • 17 oktober » De Scheveningse bomschuit Clara Johanna (SCH 1) loopt tijdens een zware storm op een zandbank voor de kust van Terschelling; er vallen 8 doden.
    • 13 november » De Franse fietsenmaker Paul Cornu maakt de eerste helikoptervlucht ter wereld.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Eendenburg


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I24995.php : benaderd 16 maart 2026), "Elisabeth Jacoba Helena van Eendenburg (1907-)".