Van der Ende stamboom » Jacoba Frederika van den Ende (1873-1924)

Persoonlijke gegevens Jacoba Frederika van den Ende 

Bronnen 1, 2

Gezin van Jacoba Frederika van den Ende

Zij is getrouwd met Gerrit van Nieuwkerk.

Zij zijn getrouwd op 18 december 1896 te 's-Gravenzande, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):



Notities over Jacoba Frederika van den Ende

Bron Burgerlijke stand - Geboorte

Archieflocatie Historisch Archief Westland

Algemeen Gemeente: 's-Gravenzande

Soort akte: Geboorteakte

Aktenummer: 26

Aangiftedatum: 14-02-1873

Kind Jacoba Frederika van den Ende

Geboortedatum: 13-02-1873

Vader Johannes van den Ende

Moeder Jannetje Zeelenberg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk

Archieflocatie Historisch Archief Westland

Algemeen Gemeente: 's-Gravenzande

Soort akte: Huwelijksakte

Aktenummer: 51

Datum: 18-12-1896

Bruidegom Gerrit van Nieuwkerk

Geboorteplaats: 's-Gravenzande

Bruid Jacoba Frederika van den Ende

Geboorteplaats: 's-Gravenzande

Vader bruidegom Jacob van Nieuwkerk

Moeder bruidegom Neeltje van Staalduinen

Vader bruid Johannes van den Ende

Moeder bruid Jannetje Zeelenberg

Nadere informatie bg. 25 jaar, bd. 23 jaar.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bron Burgerlijke stand - Overlijden

Archieflocatie Historisch Archief Westland

Algemeen Gemeente: Monster

Soort akte: Overlijdensakte

Aktenummer: 54

Aangiftedatum: 16-07-1924

Overledene Jacoba Frederika van den Ende

Overlijdensdatum: 15-07-1924

Vader Johannes van den Ende

Moeder Jannetje Zeelenberg

Partner Gerrit van Nieuwkerk

Relatie: echtgenote van

Nadere informatie geb. 's-Gravenzande

oud 51 jaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Frederika van den Ende?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Frederika van den Ende

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Frederika van den Ende


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Web Site van Rob Gotte, Rob Götte, Jacoba Frederika van den Ende, 29 december 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Web Site van Rob Gotte
    Stamboom: Rob-Gotte1
  2. Familie site (Verwandt-verwant.nl), Lodewijk Christiaan Schreuder, Jacoba Frederika van den Ende, 29 december 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Familie site (Verwandt-verwant.nl)
    Stamboom: pp_144511643
  3. DTBG_BS_Westland, DTB Westland, Studiegroep Genealogie "Westland
    BS Monster; Overlijdensakte; aktenr. 54; aktedatum 16-07-1924
    overledene Jacoba Frederika van den Ende; geb. plaats 's-Gravenzande;
    overl. datum 15-07-1924; leeftijd 51 jaar; echtg. van Gerrit van Nieuwkerk
    vader Johannes van den Ende
    moeder Jannetje Zeelenberg

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 februari 1873 lag rond de 3,2 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • In het jaar 1873: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Japan gaat over op de gregoriaanse kalender.
    • 2 februari » Bisschopswijding van Edmond Dumont, 97-ste bisschop van het bisdom Doornik.
    • 28 februari » Armauer Hansen ontdekt de bacil die verantwoordelijk is voor de ziekte lepra
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd voor een tweede termijn als president van de Verenigde Staten
    • 26 maart » Nederland stelt de sultan van Atjeh een ultimatum, zie Atjehoorlog.
    • 20 mei » Levi Strauss en Jacob Davis krijgen patent op de spijkerbroek.
  • De temperatuur op 18 december 1896 lag rond de -1,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Wilhelm Röntgen maakt voor het eerst een foto via elektromagnetische stralingen van de hand van Albert von Kölliker.
    • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
    • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
    • 5 april » Opening van de eerste moderne Olympische Spelen in Athene, Griekenland. Zie ook 6 april.
    • 27 augustus » Engels-Zanzibarese Oorlog, kortste oorlog uit de geschiedenis, Zanzibar capituleerde na 38 minuten.
    • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
  • De temperatuur op 15 juli 1924 lag tussen 8,1 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 17,9 °C. Er was 13,1 uur zonneschijn (80%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
    • 3 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub Gil Vicente FC.
    • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
    • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
    • 7 juli » Tijdens de Olympische Zomerspelen in Parijs wint de Britse atleet Harold Abrahams goud op de 100 meter.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Ende


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I24201.php : benaderd 18 januari 2026), "Jacoba Frederika van den Ende (1873-1924)".