Van der Ende stamboom » Jannetje Warbout (1812-1897)

Persoonlijke gegevens Jannetje Warbout 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Jannetje Warbout

Zij is getrouwd met Jacob Laaij.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1838 te Oostvoorne, 3233, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Laaij  1839-1881
  2. Maarten Laaij  1840-1914 
  3. Neeltje Laaij  1843-1858
  4. Pietertje Laaij  1847-????
  5. Willem Laaij  1847-1928 
  6. Dirkje Laaij  1852-1858


Notities over Jannetje Warbout

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk

Archieflocatie Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg

Algemeen Gemeente: Oostvoorne

Soort akte: Huwelijksakte

Aktenummer: 5

Datum: 02-05-1838

Bruidegom Jacob Laaij

Leeftijd: 26

Bruid Jannetje Warbout

Leeftijd: 26

Vader bruidegom Jan Jobszn. Laaij

Moeder bruidegom Neeltje Kramer

Vader bruid Maarten Warbout

Moeder bruid Pietertje Vermeulen

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk

Archieflocatie Streekarchief Voorne-Putten en Rozenburg

Algemeen Gemeente: Oostvoorne

Soort akte: Huwelijksakte

Aktenummer: 5

Datum: 02-05-1838

Bruidegom Jacob Laaij

Leeftijd: 26

Bruid Jannetje Warbout

Leeftijd: 26

Vader bruidegom Jan Jobszn. Laaij

Moeder bruidegom Neeltje Kramer

Vader bruid Maarten Warbout

Moeder bruid Pietertje Vermeulen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Warbout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jannetje Warbout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Warbout

Aaltje Laaij
1735-1806

Jannetje Warbout
1812-1897

1838

Jacob Laaij
1812-1882

Jan Laaij
1839-1881
Maarten Laaij
1840-1914
Neeltje Laaij
1843-1858
Willem Laaij
1847-1928
Dirkje Laaij
1852-1858

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Website van de familie Kroon, Dirk Jan Johannes Kroon, Jannetje Warbout, 29 oktober 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Website van de familie Kroon
    Stamboom: DJJKROON050911
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1838 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oosten. Typering van het weer: half bewolkt weerlicht. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1838: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Samuel Morse en Alfred Vail geven de eerste demonstratie van hun telegraaf.
    • 28 juni » Koningin Victoria wordt gekroond in de Westminster Abbey in Londen.
    • 10 augustus » Oprichting van het Bisdom Algiers in Algerije.
    • 25 augustus » Einde van het slechts tweejarige bestaan van de Confederatie van Peru en Bolivia.
    • 13 september » Paus Gregorius XVI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Engelbertus Sterckx.
    • 16 december » Slag bij Bloedrivier: De Voortrekkers, Nederlandstalige Afrikaner boeren, onder leiding van Piet Retief verslaan de Zoeloes.
  • De temperatuur op 10 september 1897 lag rond de 17,3 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 januari » De 6962 meter hoge Aconcagua in Argentinië wordt door Matthias Zurbriggen voor de eerste maal beklommen.
    • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
    • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
    • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
    • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
    • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Warbout

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Warbout.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Warbout.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Warbout (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan van der Ende, "Van der Ende stamboom", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-der-ende-stamboom/I17508.php : benaderd 4 februari 2026), "Jannetje Warbout (1812-1897)".