Stamboom Van Beek en Kruiswijk » Hendrik van der Giesen

Persoonlijke gegevens Hendrik van der Giesen 

  • Hij is geboren.

Gezin van Hendrik van der Giesen

Hij is getrouwd met Baartje Kuipers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Teuntje van der Giesen  ± 1850-1899

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van der Giesen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van der Giesen

Hendrik van der Giesen



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Giesen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roelof van Beek, "Stamboom Van Beek en Kruiswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-beek-stamboom/I960.php : benaderd 27 februari 2026), "Hendrik van der Giesen".