Stamboom Van Beek en Kruiswijk » Engeltje Grootveld (1876-1935)

Persoonlijke gegevens Engeltje Grootveld 


Gezin van Engeltje Grootveld

Zij is getrouwd met Arie Pronk.

Zij zijn getrouwd op 23 december 1896 te 's Gravenhage, Zuid Holland, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacobus Johannes Pronk  1897-???? 
  2. Helena Hendrina Pronk  1908-1944 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Engeltje Grootveld?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Engeltje Grootveld

Engeltje Grootveld
1876-1935

1896

Arie Pronk
1873-1950


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Over de familienaam Grootveld


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roelof van Beek, "Stamboom Van Beek en Kruiswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-beek-stamboom/I4822.php : benaderd 12 januari 2026), "Engeltje Grootveld (1876-1935)".