Stamboom Van Beek en Kruiswijk » Dirk van der Ham (1823-1912)

Persoonlijke gegevens Dirk van der Ham 


Gezin van Dirk van der Ham

Hij is getrouwd met Marregie Verbrugge.

Zij zijn getrouwd op 5 oktober 1849 te Wilnis, Utrecht, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Klaas van der Ham  1850-1913
  2. Jacoba van der Ham  1865-1954 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirk van der Ham?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirk van der Ham

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirk van der Ham

Dirk van der Ham
1823-1912

1849

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Over de familienaam Van der Ham


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roelof van Beek, "Stamboom Van Beek en Kruiswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-beek-stamboom/I3259.php : benaderd 10 januari 2026), "Dirk van der Ham (1823-1912)".