Stamboom Van Beek en Kruiswijk » Cornelis Hennipman (1911-1980)

Persoonlijke gegevens Cornelis Hennipman 


Gezin van Cornelis Hennipman

Hij is getrouwd met Trijntje Kruiswijk.

Zij zijn getrouwd op 8 december 1939 te Vinkeveen en Waverveen, Utrecht, Nederland, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Hennipman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Hennipman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Hennipman

Cornelis Hennipman
1911-1980

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Over de familienaam Hennipman


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roelof van Beek, "Stamboom Van Beek en Kruiswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-beek-stamboom/I2607.php : benaderd 12 maart 2026), "Cornelis Hennipman (1911-1980)".