Stamboom Van Beek en Kruiswijk » Aalbert Vlot (1860-1940)

Persoonlijke gegevens Aalbert Vlot 

Bronnen 1, 2

Gezin van Aalbert Vlot

Hij is getrouwd met Aaltje Doornenbal.

Zij zijn getrouwd op 30 maart 1894 te Mijdrecht, Utrecht, Nederland, hij was toen 33 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jacoba Janna Vlot  1896-1932 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Aalbert Vlot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Aalbert Vlot

Aalbert Vlot
1860-1940

1894

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Utrechts Archief, Het, via https://hetutrechtsarchief.nl/onderzoek/..., 30 maart 1894
    Huwelijk Aaltje Doornenbal en Aalbert Vlot
  2. (Niet openbaar)

Over de familienaam Vlot

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vlot.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vlot.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vlot (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roelof van Beek, "Stamboom Van Beek en Kruiswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-beek-stamboom/I2253.php : benaderd 2 januari 2026), "Aalbert Vlot (1860-1940)".