Stamboom Van Beek en Kruiswijk » Roelof Willems van Beek (van Beck) (± 1740-1809)

Persoonlijke gegevens Roelof Willems van Beek (van Beck) 


Gezin van Roelof Willems van Beek (van Beck)

Hij is getrouwd met Jantje Geerts (Gerrits) Huijsman.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1765 te Blokzijl, Overijssel, Nederland.


Kind(eren):

  1. Geert Roelofs van Beek  1775-1845 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelof Willems van Beek (van Beck)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Roelof Willems van Beek (van Beck)

Roelof Willems van Beek (van Beck)
± 1740-1809

1765

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Verwantschap Roelof Willems van Beek (van Beck)



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.


Over de familienaam Van Beek (van Beck)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Roelof van Beek, "Stamboom Van Beek en Kruiswijk", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/van-beek-stamboom/I210.php : benaderd 1 januari 2026), "Roelof Willems van Beek (van Beck) (± 1740-1809)".