Turner Family Tree » Isabel Hill (1478-1580)

Persoonlijke gegevens Isabel Hill 

Bron 1Bron 2

Gezin van Isabel Hill

Zij is getrouwd met Randall Egerton.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1503 te Wybunbury, Cheshire, England, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Elizabeth Egerton  1504-1558
  2. Sir John Egerton  1505-1529
  3. William Egerton  ± 1505-1600 
  4. Catherine EGERTON  1509-????
  5. Anna Egerton  1520-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Isabel Hill?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Isabel Hill

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Isabel Hill

Isabel Hill
1478-1580

1503
William Egerton
± 1505-1600
Anna Egerton
1520-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree
    http://trees.ancestry.com/pt/AMTCitationRedir.aspx?tid=151189639&pid=1746
    / Ancestry.com
  2. Web: Netherlands, GenealogieOnline Trees Index, 1000-2015, Ancestry.com / Ancestry.com

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Graaf Filips III (Oostenrijks Huis) was van 1555 tot 1581 vorst van Nederland (ook wel Graafschap Holland genoemd)
  • In het jaar 1580: Bron: Wikipedia
    • 6 april » Een aardbeving in het Nauw van Calais (6,0 op de schaal van Richter) zorgt voor veel schade in Frankrijk en Engeland, maar ook in het huidige België. In Oudenaarde vallen verscheidene doden en gewonden door vallend puin.
    • 15 juni » Filips II van Spanje laat Willem van Oranje vogelvrij verklaren.
    • 17 juni » De Slag op de Hardenbergerheide tussen het Spaanse leger en de Staatse huurlingen vindt plaats.
    • 25 augustus » Slag om Alcantara: Spanje verslaat Portugal.
    • 26 september » Francis Drake, Brits ontdekkingsreiziger, keert terug in zijn geboorteland, na een tocht om de wereld
    • 26 november » Rooms-katholieken en Hugenoten sluiten de Vrede van Fleix. Hiermee komt een eind aan de zevende godsdienstoorlog in Frankrijk


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hill

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hill.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hill.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hill (onder)zoekt.

De publicatie Turner Family Tree is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Bill Turner, "Turner Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/turner-family-tree/P1746.php : benaderd 8 mei 2025), "Isabel Hill (1478-1580)".