De temperatuur op 10 juni 1926 lag tussen 9,5 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 6,1 mm neerslag. Er was 6,7 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
23 januari » Nederland speelt in Antwerpen zijn eerste officiële hockeyinterland. Tegenstander is België, dat met 2-1 wordt verslagen.
8 maart » Vier maanden na de Nacht van Kersten krijgt Nederland een nieuwe regering, het kabinet-De Geer I.
14 maart » François Morel, Canadees componist/muziekpedagoog/dirigent/pianist († 2018)
16 maart » Robert Goddard lanceert de eerste raket met vloeibare brandstof.
23 juli » De Nationale Maatschappij der Belgische Spoorwegen (NMBS) wordt opgericht.
26 september » In Oslo wordt het Ullevaal Stadion geopend.
Dag van overlijden 11 september 2003
De temperatuur op 11 september 2003 lag tussen 7,3 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 14,1 °C. Er was 5,6 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
21 mei » FC Porto wint de UEFA Cup. In de finale in Sevilla is de Portugese voetbalclub na verlenging met 3-2 te sterk voor Celtic.
22 juli » Koesai en Oedai, de twee zonen van de voormalige Iraakse dictator Saddam Hoessein, komen in een villa in de Noord-Iraakse stad Mosoel om het leven bij een urenlang vuurgevecht met Amerikaanse militairen.
29 augustus » Bisschopswijding van de eerste rooms-katholieke bisschop in Mongolië, Wenceslao Selga Padilla uit de Filipijnen, apostolisch prefect van Ulaanbaatar, door kardinaal Crescenzio Sepe in Ulaanbaatar.
13 september » In Barcelona prolongeert de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de Europese titel door in de finale gastland Spanje met 5-0 te verslaan. In het mannentoernooi verliest Nederland in de troostfinale op strafballen van Engeland.
15 september » Hestrie Cloete (Zuid-Afrika) en Hicham El Guerrouj (Marokko) worden in Monaco door de IAAF uitgeroepen tot de beste atleten van 2003.
14 december » Teatro La Fenice, het operagebouw van Venetië wordt heropend. Het gebouw was in 1996 in brand gestoken door bouwvakkers.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jacobus Trox, "Trox Duitsland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/trox-duitsland/I7440.php : benaderd 16 februari 2026), "Wendell Randolph Harmer (1926-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.