Trox Duitsland » Eduard Albert Gustav Rechner (1860-1947)

Persoonlijke gegevens Eduard Albert Gustav Rechner 

  • Hij is geboren in het jaar 1860 in Knallnischken.
  • Hij is overleden op 5 maart 1947 in Jeging, hij was toen 87 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 november 2020.

Gezin van Eduard Albert Gustav Rechner

Hij is getrouwd met Maria Franziska Roeckner.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1894 te Thierau, Osterode, hij was toen 34 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eduard Albert Gustav Rechner?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 maart 1947 lag tussen -2,4 °C en 0,5 °C en was gemiddeld -1,6 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 4,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 25 maart » Splitsing van Schotland in twee Rooms-katholieke kerkprovincies: het bestaande Aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het Aartsbisdom Glasgow met twee nieuwe bisdommen (het Bisdom Motherwell en het Bisdom Paisley).
    • 15 april » Jackie Robinson maak zijn debuut voor het honkbalteam van de Los Angeles Dodgers, en doorbreekt daarmee de rassensegregatie in die sport.
    • 5 juni » Amerikaans minister van buitenlandse zaken George Marshall lanceert een plan voor massale economische steun voor het ontredderde Europa, het zogenaamde Marshallplan.
    • 8 juli » Volgens een persbericht van de Amerikaans luchtmacht is in Roswell in New Mexico een vliegende schotel geland.
    • 25 november » Nieuw-Zeeland wordt een dominion.
    • 30 december » Koning Michael van Roemenië doet afstand van de troon, onder druk van de communisten, aldus de verklaring die hij aflegt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Rechner

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rechner.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rechner.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rechner (onder)zoekt.

De publicatie Trox Duitsland is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jacobus Trox, "Trox Duitsland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/trox-duitsland/I4920.php : benaderd 4 februari 2026), "Eduard Albert Gustav Rechner (1860-1947)".