Trox Duitsland » Otto Stroecks (1913-1988)

Persoonlijke gegevens Otto Stroecks 


Gezin van Otto Stroecks

Hij is getrouwd met Alice Böttner.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Otto Stroecks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Otto Stroecks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Otto Stroecks

Anna Giebel
1878-1944

Otto Stroecks
1913-1988



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 februari 1913 lag tussen 2,7 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (35%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 februari » Pedro Lascuráin is gedurende minder dan een uur president van Mexico.
      • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
      • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
      • 15 april » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Independiente Medellín.
      • 23 september » Roland Garros vliegt als eerste over de Middellandse Zee van Europa naar Noord-Afrika.
      • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • De temperatuur op 14 april 1988 lag tussen -2,9 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was 10,8 uur zonneschijn (78%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1988: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,7 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Het Nederlandse televisieprogramma De Eerste de Beste met Walter Tiemessen en Tom Blom zendt de eerste rechtstreekse domino-uitzending uit.
      • 4 april » Het derde Nederlandse televisienet wordt in gebruik genomen.
      • 4 april » Trainer Han Berger van FC Utrecht haalt in de uitwedstrijd tegen PEC Zwolle zijn ploeg van het veld als Kevin Young een overtreding begaat, daarbij zelf zijn been breekt en een rode kaart krijgt van scheidsrechter Jan Dolstra. Berger krijgt een schorsing van vier wedstrijden, Young vijf duels.
      • 22 april » Vier gendarmes worden gedood in het Franse overzeese gebiedsdeel Nieuw-Caledonië, nadat ze in een hinderlaag zijn gelopen van separatistische Kanaken op het noordelijke eiland Ouvea.
      • 28 juli » Koning Hoessein van Jordanië doet officieel afstand van de Westelijke Jordaanoever als Jordaans grondgebied.
      • 9 augustus » De Verenigde Staten gaan door met de steun aan de Angolese verzetsbeweging UNITA zolang de regering in Luanda hulp krijgt van de Sovjet-Unie en Cuba, zegt de Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken, Chester Crocker.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1908 » Joaquim Fiúza, Portugees zeiler († 2010)
    • 1911 » Henri Knap, Nederlands journalist en schrijver († 1986)
    • 1914 » Pierre Wijnants, Belgisch aartsbisschop († 1978)
    • 1918 » Frederick Blassie (Classy), Amerikaans professioneel worstelaar († 2003)
    • 1920 » Mike Magill, Amerikaans autocoureur († 2006)
    • 1920 » Sverre Farstad, Noors schaatser († 1978)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stroecks

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stroecks.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stroecks.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stroecks (onder)zoekt.

    De publicatie Trox Duitsland is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jacobus Trox, "Trox Duitsland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/trox-duitsland/I19474.php : benaderd 5 maart 2026), "Otto Stroecks (1913-1988)".