Stamboom Tor » Jan TOR (1902-1992)

Persoonlijke gegevens Jan TOR 


Gezin van Jan TOR

(1) Hij had een relatie met Pieternella Adriana WILDEROM.


(2) Hij is getrouwd met Trijntje WINKENBACH.

Zij zijn getrouwd op 11 juli 1925 te Hoogezand, Groningen, Netherlands, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Kornelis TOR  1925-2015 
  2. Gerardus TOR  1928-1984 
  3. Grietje (Greet) TOR  1928-1968 


(3) Hij is getrouwd met Adriana Theodora SANDERSON.

Zij zijn getrouwd op 31 maart 1934 te Hilvarenbeek, North Brabant, Netherlands, hij was toen 31 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Janny Marie TOR  1935-2020
  2. George TOR  1944-1985
  3. Jan TOR  1946-2011


Notities over Jan TOR


Ambtenaar der Belastingen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan TOR?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan TOR

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan TOR

Harm TOR
1825-1899
Maria BONTJER
1832-1920
Kornelis TOR
1859-1912

Jan TOR
1902-1992

(1) 
(2) 1925
Kornelis TOR
1925-2015
Gerardus TOR
1928-1984
(3) 1934
George TOR
1944-1985
Jan TOR
1946-2011

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 oktober 1902 lag tussen 8,7 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
      • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 31 maart 1934 lag tussen 0,6 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
      • 11 maart » De 'kopbal à la Bakhuys' ziet het licht. Met een snoekduik passeert Beb Bakhuys de Belgische doelman André Vandeweijer in de door Nederland met 9-3 gewonnen wedstrijd in het Olympisch Stadion in Amsterdam.
      • 11 april » In de nacht van 10 op 11 april worden uit de Sint-Baafskathedraal twee panelen van Het Lam Gods gestolen.
      • 28 april » Oprichting van de Liechtensteinse voetbalbond.
      • 30 juni » Nacht van de Lange Messen: Hitler schakelt alle oppositie binnen zijn eigen partij uit.
      • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.
    • De temperatuur op 3 maart 1992 lag tussen 5,3 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 7,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 7 april » De twaalf lidstaten van de Europese Gemeenschap erkennen de voormalige Joegoslavische deelrepubliek Bosnië-Herzegovina als zelfstandige staat.
      • 29 april » Het Oekraïens voetbalelftal speelt de allereerste officiële interland uit de geschiedenis. In Oezjhorod verliest de ploeg met 3-1 van Hongarije, onder meer door twee treffers van Feyenoord-aanvaller József Kiprich.
      • 6 mei » In Togo breekt onrust uit na de moordaanslag op de oppositiepoliticus Gilchrist Olympio. Demonstranten stellen president Étienne Eyadéma verantwoordelijk voor de aanslag.
      • 16 september » Het Verenigd Koninkrijk wordt door speculatie gedwongen het Europees Wisselkoersmechanisme te verlaten.
      • 10 november » Gewapende VN-eenheden weten na twee maanden de controle over de luchthaven van de Somalische hoofdstad Mogadishu in handen te krijgen, hetgeen de VN in staat stelt het aantal hulpvluchten op het door honger en burgeroorlog verwoeste Somalië uit te breiden.
      • 21 december » Op het vliegveld van Faro (Portugal) stort een DC-10 van Martinair afkomstig van Schiphol neer. Bij deze vliegramp komen 56 mensen om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam TOR

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam TOR.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over TOR.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam TOR (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Tor is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Frits Tor, "Stamboom Tor", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/tor-stamboom/I18424874.php : benaderd 21 februari 2026), "Jan TOR (1902-1992)".