Parenteel van Thijs Jacobsen » Gijsbertha de Graaf (1937-2014)

Persoonlijke gegevens Gijsbertha de Graaf 


Gezin van Gijsbertha de Graaf

(1) Zij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1959, zij was toen 22 jaar oud.


(2) Zij had een relatie met (Niet openbaar).

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gijsbertha de Graaf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gijsbertha de Graaf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gijsbertha de Graaf

Gijsbertha de Graaf
1937-2014

(1) 1959
(Niet openbaar)
(2) 
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 februari 1937 lag tussen -0,6 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Oprichting van de Azerbeidzjaanse voetbalclub Neftçi Bakoe.
      • 23 mei » In Guadalajara, Mexico, wordt de Nationaal Synarchistische Unie (UNS) opgericht.
      • 2 juli » Pilote Amelia Earhart verdwijnt spoorloos boven de Stille Oceaan.
      • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
      • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
      • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.
    • De temperatuur op 25 juni 1959 lag tussen 14,2 °C en 28,0 °C en was gemiddeld 21,8 °C. Er was 11,9 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1959: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,3 miljoen inwoners.
      • 2 januari » De Russen lanceren het 360 kilo wegende ruimteschip Loena 1, het eerste door mensenhanden gemaakte voorwerp, dat na de maan gepasseerd te zijn, een kunstplaneetje wordt van de zon. Dit wordt mogelijk doordat het ruimteschip een grotere snelheid krijgt dan 11,2 kilometer per seconde, de snelheid die nodig is om aan de aantrekkingskracht van de Aarde te ontsnappen (de zg. ontsnappingssnelheid).
      • 6 februari » Jack Kilby van Texas Instruments vraagt patent aan op de geïntegreerde schakeling.
      • 17 maart » Bisschopswijding van Petrus Moors, Nederlands bisschop van Roermond, door aartsbisschop Bernardus Alfrink van Utrecht.
      • 5 april » Eerste uitzending van het programma Sport in Beeld op de Nederlandse televisie, de voorloper van Studio Sport.
      • 7 april » In Los Alamos wordt voor het eerst een kernreactor toegepast voor de productie van elektriciteit.
      • 19 april » In de Tsjechische stad Ostrava wordt voetbalstadion Bazaly officieel in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 22 mei 2014 lag tussen 14,9 °C en 23,0 °C en was gemiddeld 18,2 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 8,0 uur zonneschijn (50%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Na zeven jaar worden de tijdelijke beperkingen aangaande het vrije verkeer van werknemers binnen de EU opgeheven voor Roemenen en Bulgaren.
      • 13 februari » De uitbarsting van de vulkaan Kelud op het Indonesische eiland Java kost aan zeker drie mensen het leven. Naar schatting meer dan 100.000 Javanen slaan op de vlucht.
      • 18 februari » Een gewelddadige confrontatie tussen demonstranten en regeringstroepen op het Onafhankelijkheidsplein in de Oekraïense hoofdstad Kiev leidt tot zeker 25 doden en meer dan 400 gewonden. Het is de bloedigste dag sinds het begin van de protesten in november 2013.
      • 18 februari » Op de 10.000 meter schaatsen bij de Olympische Winterspelen van Sotsji wint de Nederlander Jorrit Bergsma het goud. Zijn landgenoten Sven Kramer en Bob de Jong behalen respectievelijk zilver en brons op dezelfde afstand.
      • 19 augustus » Door de islamistische terreurbeweging IS wordt een video naar buiten gebracht waarop de onthoofding is te zien van de Amerikaanse persfotograaf James Foley als vergelding voor de bombardementen door het Amerikaanse leger op stellingen van IS in Noord-Irak. Op de video wordt ook Steven Sotloff getoond als mogelijk het nieuwe slachtoffer.
      • 31 augustus » Bij wedstrijden in Berlijn scherpt de Poolse atlete Anita Włodarczyk het ruim drie jaar oude wereldrecord kogelslingeren (79,42 meter) van haar Duitse collega Betty Heidler aan tot 79,58 meter.
    • De temperatuur op 28 mei 2014 lag tussen 11,7 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 9,0 mm neerslag gedurende 15,5 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2014: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,8 miljoen inwoners.
      • 13 april » De Nederlandse wielrenner Niki Terpstra wint Parijs-Roubaix.
      • 25 april » Judoka's Dex Elmont en Kim Polling behalen in Montpellier de Europese titel in hun gewichtsklasse.
      • 22 mei » De Nederlandse darter Raymond van Barneveld wint de Premier League Darts 2014 door in de finale met 10-6 te winnen van zijn landgenoot Michael van Gerwen.
      • 24 juni » Koning Willem-Alexander en koningin Máxima brengen aan Polen hun eerste officiële staatsbezoek.
      • 23 juli » In Nederland geldt een dag van nationale rouw naar aanleiding van de crash van Malaysia Airlines-vlucht 17 zes dagen eerder.
      • 30 augustus » Het leger in Lesotho ontwapent twee politiebureaus "in een poging het land veilig te houden" na eerdere berichten over een staatsgreep.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Graaf

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Graaf.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Graaf.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Graaf (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Tijs van den Brink, "Parenteel van Thijs Jacobsen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/thijs-jacobsen/I167606.php : benaderd 6 februari 2026), "Gijsbertha de Graaf (1937-2014)".