Parenteel van Thijs Jacobsen » Neeltje Nijeboer (1876-????)

Persoonlijke gegevens Neeltje Nijeboer 


Gezin van Neeltje Nijeboer

Zij is getrouwd met Willem van Nijhuis.

Zij zijn getrouwd op 18 februari 1903 te Ermelo, zij was toen 27 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Dries van Nijhuis  1913-1988

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Neeltje Nijeboer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Neeltje Nijeboer

Neeltje Nijeboer
1876-????

1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 februari 1876 lag rond de 2,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 9 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1876: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Eerste succesvolle telefoongesprek: Alexander Graham Bell spreekt "Mr. Watson, come here, I want to see you."
    • 22 mei » Splitsing van het Apostolisch vicariaat Japan in de apostolische vicariaten Noord-Japan, Centraal-Japan en Zuid-Japan.
    • 2 augustus » Wild Bill Hickok, gunslinger uit het Wilde Westen, wordt tijdens het pokeren in de rug geschoten en sterft.
    • 8 augustus » Thomas Alva Edison verkrijgt octrooi op de stencilmachine.
    • 1 november » Het Noordzeekanaal wordt officieel geopend door koning Willem III.
    • 4 november » Première van Symfonie nr. 1 (Brahms) van Johannes Brahms in Karlsruhe.
  • De temperatuur op 18 februari 1903 lag tussen -2,2 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (84%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
    • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
    • 1 juli » Vertrek van de eerste Ronde van Frankrijk.
    • 9 augustus » Kroning van Paus Pius X in Rome.
    • 15 september » Drie schepen uit Arnemuiden vergaan tijdens stormweer, 10 vissers verdrinken.
    • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
    • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1862 » Aleksander Kakowski, Pools kardinaal-aartsbisschop van Warschau († 1938)
  • 1867 » Casper Lingbeek, Nederlands priester en politicus († 1939)
  • 1875 » Františka Plamínková, Tsjechisch vrouwenkiesrechtactiviste en politica († 1942)
  • 1876 » Jan Prins, Nederlands dichter en vertaler († 1948)
  • 1878 » André Citroën, Frans autofabrikant († 1935)
  • 1880 » Gabriel Voisin, Frans luchtvaartpionier († 1973)

Over de familienaam Nijeboer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijeboer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijeboer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijeboer (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tijs van den Brink, "Parenteel van Thijs Jacobsen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/thijs-jacobsen/I141966.php : benaderd 18 februari 2026), "Neeltje Nijeboer (1876-????)".