The Swift Family Tree » Amelia Small (± 1793-± 1848)

Persoonlijke gegevens Amelia Small 

Bronnen 1, 2Bronnen 3, 4

Gezin van Amelia Small

Zij is getrouwd met James Jeffreys.

Zij zijn getrouwd op 23 augustus 1825 te St. Clement Danes, Westminster, Middlesex, England.Bronnen 3, 7


Kind(eren):

  1. James Jeffreys  1826-1862 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Amelia Small?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Amelia Small

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Amelia Small

Thomas Small
1733-1794
Lydia Fry
± 1718-1805
Henry Small
1757-1835
Rachel Snook
1768-1843

Amelia Small
± 1793-± 1848

1825

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Ancestry Family Trees, Ancestry Family Tree / Ancestry.com
    2. England, Select Deaths and Burials, 1538-1991, Ancestry.com / Ancestry.com
    3. Westminster, London, England, Church of England Marriages and Banns, 1754-1935, Ancestry.com, City of Westminster Archives Centre; London, England; Westminster Church of England Parish Registers; Reference: STC/PR/5/17 / Ancestry.com
    4. London, England, Births and Baptisms, 1813-1906, Ancestry.com, London Metropolitan Archives; London, England; London Church of England Parish Registers; Reference Number: P89/MRY2/007 / Ancestry.com
    5. Wiltshire, England, Church of England Deaths and Burials, 1813-1916, Ancestry.com, Wiltshire and Swindon History Centre; Chippenham, Wiltshire, England; Reference Number: 1439/6 / Ancestry.com
    6. England & Wales Christening Records, 1530-1906, Ancestry.com / Ancestry.com
    7. England, Select Marriages, 1538–1973, Ancestry.com / Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 december 1792 lag rond de 2,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
      • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
      • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
      • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
    • De temperatuur op 23 augustus 1825 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1825: Bron: Wikipedia
      • 4 maart » John Quincy Adams wordt beëdigd als 6e president van de Verenigde Staten
      • 21 maart » Paus Leo XII creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse monnik Mauro Alberto Cappellari.
      • 25 augustus » Uruguay verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
      • 27 september » In Engeland rijdt de eerste passagierstrein, bestaande uit één wagon met passagiers, getrokken door een locomotief. George Stephenson is de machinist.
      • 27 september » Voor het eerst trekt een stoomlocomotief (de Locomotion No.1, bestuurd door George Stephenson) een passagierstrein vooruit.
    • De temperatuur op 5 september 1848 lag rond de 20,0 °C. De wind kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Typering van het weer: helder. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • Van 21 november 1848 tot 1 november 1849 was er in Nederland het kabinet De Kempenaer - Donker Curtius met als eerste ministers Mr. J.M. de Kempenaer (conservatief-liberaal) en Mr. D. Donker Curtius (conservatief-liberaal).
    • In het jaar 1848: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 3,1 miljoen inwoners.
      • 24 januari » Grote goudvondst in Californië. Begin van de Californische goldrush.
      • 26 februari » De Tweede Franse Republiek wordt uitgeroepen.
      • 15 maart » In Hongarije breekt een opstand uit tegen de Habsburgse monarchie.
      • 20 maart » Maartrevolutie: Lodewijk I van Beieren treedt af als koning.
      • 19 augustus » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Bagdad in het Ottomaanse Rijk tot aartsbisdom.
      • 3 november » De nieuwe Nederlandse Grondwet van Johan Thorbecke wordt geproclameerd.

    Over de familienaam Small

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Small.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Small.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Small (onder)zoekt.

    De publicatie The Swift Family Tree is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Dean Swift, "The Swift Family Tree", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/the-swift-family-tree/I222358421452.php : benaderd 2 mei 2025), "Amelia Small (± 1793-± 1848)".